Rusai prastai pradėjo rungtynes ir vijosi lenkus iki didžiosios pertraukos. Tik trečiame ketvirtyje Rusijos krepšininkai perėmė iniciatyvą ir kurį laiką pirmavo. Lemiamame kėlinyje rusų pergalę lėmė patikima gynyba ir taikliai mestos baudos.

Pergalingus taškus rusams metimu su pražanga pelnė Aleksejus Švedas.

Lenkijos rinktinė yra Lietuvos varžovė Europos čempionato A grupėje. Lietuviai pasirengimo Senojo žemyno pirmenybėms cikle du kartus pralaimėjo Rusijai 76:91 (Chimkuose) ir 80:88 (Panevėžyje).

Rusai trečiadienį žais draugiškas rungtynes su Izraeliu, o Lenkija pasirengimą Europos čempionatui jau baigė.

Rezultatas:

Rusija - Lenkija - 80:76 (19:25, 16:12, 23:19, 22:20).

Rusija: Аleksejus Švedas 22, Viktoras Chriapa 12, Sergejus Monia 10, Timofejus Mozgovas ir Vitalijus Frodzonas po 8, Nikita Šabalkinas ir Sergejus Bykovas po 6, Andrejus Voroncevičius 5, Semionas Antonovas 2 taškai. Antonas Ponkrašovas, Jegoras Vialcevas ir Jevgenijus Voronovas taškų nepelnė, o Andejus Kirilenka nežaidė.

Lenkija: Dardanas Berisha 21, Szymonas Szewczykas 12, Adamas Hrycaniukas 10, Pawelas Leonczykas 7, Robertas Skibniewskis 5, Adamas Lapeta 4, Thomasas Kelati 3, Piotras Szczotka 2, Adamas Waczynskis 2 taškai. Lukaszas Wisniewskis taškų nepelnė.