Lėtai čempionate įsibėgėjusios Ispanijos komandos žaidėjai, panašu, nusprendė visas problemas išspręsti dar pirmoje rungtynių dalyje. Ispanų vedlys Pau Gasolis pelnė 7 pirmuosius mačo taškus, o aikštės šeimininkų metimai skriejo pro šalį (7:0).

Lenkijos ekipai pavyko trumpam pristabdyti varžovus, bet P. Gasolis smaginosi toliau, o Juano Carloso Navarro tritaškis suteikė ispanams dviženklę persvarą (19:9).

Antrajame ketvirtyje iš toli įsimėtė Alexas Mumbru ir Ispanijos persvara toliau augo (30:18). Antroje kėlinio dalyje J. C. Navarro varė į nevilti gausų Lenkijos rinktinės gerbėjų būrį dukart paeiliui taikliai atakuodamas iš toli (38:22).

Po didžiosios pertraukos lenkai vėl buvo nepasiruošę stabdyti greitą varžovų žaidimą. P. Gasolis rinko dar 7 taškus, J. C. Navarro smeigė dar vieną bombą iš toli ir skirtumas tapo triuškinantis (52:30).

Antroje trečiojo kėlinio dalyje Ispanijos rinktinė pelnė 11 taškų be atsako ir rungtynių baigtis tapo aiški (66:38). Ketvirtasis kėlinys virto formalumu, kurio metu Lenkijos krepšininkai atsisveikino su savo aistruoliais.

Lenkija: Davidas Loganas 20 taškų (4/9 trit., 3/6 dvit., 2/2 baudų), Lukaszas Koszarekas 17 (7 rez. perd., 5 atk. kam.), Marcinas Gortatas 12 (12 atk. kam.), Maciejus Lampe 7, Adamas Wojcikas 6.

Ispanija: Juanas Carlosas Navarro 23 (7/9 trit., 1/2 dvit.), Pau Gasolis 20 (5 atk. kam.), Marcas Gasolis 9 (7 atk. kam.), Alexas Mumbru 8, Rudy Fernandezas. Sergio Llullas ir Felipe Reyesas (7 atk. kam.) po 7.

Ispanai pataikė 52 proc. tritaškių (13/25), bet vos 45 proc. baudų (5/11), perėmė dvigubai daugiau kamuolių (10-5).

F grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Slovėnija 4 1 390-344
2. Turkija 4 1 370-338
3. Serbija 3 2 365-357
4. Ispanija 3 2 381-351
5. Lenkija 1 4 355-405
6. Lietuva 0 5 358-424