Graikams tai buvo pirmoji nesėkmė po keturių pergalių serijos.

Rusijos krepšininkai po Vitalijaus Fridzono taškų serijos iškart šovė pirmyn (11:3). Graikų metimai skriejo pro šalį, o Rusijos krepšininkai smaginosi tritaškiais ir pirmojo ketvirčio pabaigoje susikrovė dviženklę persvarą (21:10).

Antrajame kėlinyje Graikijos komanda pristabdė varžovų spurtą, bet sužaidus 6 min. Sergejus Bykovas dar vienu tritaškiu atstatė dviženklį skirtumą (33:23). Įsiutęs J. Kazlauskas paprašė minutės pertraukėlės, po kurios jo auklėtinių žaidimas pagerėjo, o atstumas tarp komandų sumažėjo iki 4 taškų (36:32).

Po didžiosios pertraukos graikai varžovus uždarė aklinoje gynyboje, bet ir patys puolime neblizgėjo. Vis dėlto per 7 minutes taškus rinko tik Graikijos komanda, spurtavusi 8:0 ir išsiveržusi į priekį (40:39).

Rusijos komandai taškus pagaliau pelnė Kelly McCarty ir žaidimas išsilygino. Iki ketvirčio pabaigos pirmavo tai viena, tai kita komanda, o sužaidus 30 min. rezultatu 48:47 priekyje buvo Rusijos rinktinė.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui du tritaškius iš eilės smeigė Sergejus Monia ir rusai vėl kiek atitrūko (54:48). Po kelių minučių puolėjas dar kartą taikliai atakavo iš toli ir Graikijos rinktinės žaidimas ėmė byrėti (57:48).

Maža to, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 min. 51 sek. K. McCarty dar vienu tolimu metimu privertė J. Kazlauską vėl prašyti minutės pertraukėlės (63:53).

Po jos situacija vėl pasikeitė – Graikijos krepšininkai greitai tirpdė skirtumą ir po Antonio Fotsio tritaškio iš rusų persvaros teliko 2 taškai (61:63).

Likus žaisti 1 min. 15 sek. K. McCarty realizavo du baudos metimus (65:61), o graikai dukart netiksliai atakavo varžovų krepšį, bet kiekvieną kartą patys atsikovojo kamuolį, kol galiausiai prasižengė Sergejus Bykovas. Bet Nikos Zisis pataikė tik vieną metimą (65:62).

Kitame aikštės gale vieną kartą sudrebėjo ir Antono Ponkrašovo ranka (66:62), bet graikų atsakymas buvo beviltiškas – iš toli A. Fotsio mestas kamuolys atsimušė į lentos kraštą.

A. Ponkrašovas vėl įmetė tik vieną baudą, o likus žaisti 21 sek. tą patį derinį daug sėkmingiau už A. Fotsį išpildė Georgios Printezis, sušvelninęs santykį iki dviejų taškų (67:65).

Pražanga stabdytas S. Monia taip pat pataikė tik vieną baudos metimą (68:65), bet to Rusijos komandai pakako. Paskutinė graikų ataka vyko chaotiškai, o lemiamas G. Printezio metimas iš toli buvo labai netikslus.

Graikai, kaip ir prancūzai, jau turi užsitikrinę vietą ketvirtfinalyje. Tuo metu Davido Blatto auklėtiniams rusams ši pergalė gali tapti lemiama.

Graikija: Sofoklis Schortsanitis 13 taškų (4/12 dvit., 5/9 baudų), Ioannis Bourousis (7 atk. kam.) ir Vassilis Spanoulis (7 rez. perd.) po 12, Antonis Fotsis 10 (9 atk. kam.), Georgios Printezis 7.

Rusija: Kelly McCarty 17 (2/4 trit., 4/8 dvit., 3/4 baudų; 9 atk. kam.), Sergejus Monia 16, Timofejus Mozgovas 10 (6 atk. kam., 3 blk.), Vitalijus Fridzonas 8.

E grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralamėjimai, taškų santykis)

1. Prancūzija 4 0 309-265
2. Graikija 3 1 311-266
3. Rusija 2 2 267-269
4. Kroatija 1 3 287-296
5. Vokietija 1 3 292-313
6. Makedonija 1 3 268-325