Tačiau kova favoritams Graikijos krepšininkams nebuvo lengva, nes jauna varžovų komanda kovėsi pagirtinai ir atkakliai.

Pirmajame kėlinyje vokiečiai dažnomis pražangomis neleido varžovams įsibėgėti. Graikai vien per pirmąjį kėlinį metė net 18 baudų metimų, tačiau pataikė tik 11 (61 proc.) ir šį ginklą išnaudojo silpnokai.

Ketvirčio viduryje Vokietijos krepšininkai buvo išsiveržę į priekį (12:10), bet vėliau J. Kazlausko auklėtiniai daugiausiai Vassilio Spanoulio pastangomis susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir ketvirtį laimėjo (25:19).

Antrajame kėlinyje, po Niko Zisio ir Ioanio Kalampokio metimų Graikijos rinktinės persvara tapo dviženklė (29:19). Vis dėlto kovingi vokiečiai žaidę susikaupę ir greitai vėl kvėpavo varžovams į nugarą – po Lucos Staigerio tritaškio skirtumas aptirpo iki 4 taškų (35:31).

Bet netrukus jau N. Zisis ir Stratos Perperoglou sėkmingai atakavo iš toli ir graikai vėl šoktelėjo pirmyn (41:31).

Po didžiosios pertraukos vokiečiai toliau stebino favoritus – kėlinio viduryje Svenas Schultze tolimu metimu sušvelnino skirtumą iki 4 taškų (45:49). J. Kazlausko pylos gavę Graikijos krepšininkai ėmė sėkmingiau gintis ir netrukus vėl pabėgo į priekį. Po triuškinančio Sofoklio Schortsaničio dėjimo jie vėl turėjo dviženklį pranašumą (59:48).

Ketvirtajame kėlinyje specialistui iš Lietuvos vėl teko rautis plaukus nuo galvos, kai jo auklėtiniai vėlavo gynyboje, o varžovai dar kartą mažino skirtumą – ketvirčio viduryje Timas Olbrechtas dėjo iš viršaus, o Robertas Benzingas gražia verpste suklaidino graikus ir sušvelnino atotrūkį iki 4 taškų (70:66).

Vis dėlto Graikijos krepšininkai dar kartą sugebėjo pabėgti ir po V. Spanoulio tritaškio, likus žaisti 2 min. 21 sek., vėl pirmavo 11 taškų (79:68). Vokiečiai Heiko Schaffartziko tritaškiais dar pabandė atsitiesti, tačiau laiko tam jau buvo per mažai.

Pergalė graikams užtikrino vietą ketvirtfinalyje.

Vokietija: Heiko Schaffartzikas 23 taškai (5/5 trit., 3/3 dvit., 2/2 baudų), Robertas Benzingas 16, Patrickas Femerlingas 8, Demondas Greene’as 6.

Graikija: Vassilis Spanoulis 20 (1/2 trit., 5/7 dvit., 7/9 baudų; 7 rez. perd.), Sofoklis Schortsanitis 14, Antonis Fotsis ir Nikos Zisis po 12, Georgios Printezis 8.

Graikai pataikė 63 proc. dvitaškių (24/38), bet tik 62 proc. baudų (18/29).

E grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Graikija 3 0 246-198
2. Prancūzija 3 0 222-186
3. Kroatija 1 2 208-209
4. Rusija 1 2 199-204
5. Vokietija 1 2 217-227
6. Makedonija 0 3 182-250