Žydai su Graikijos ekipa lygiai kovojo tik 15 minučių. Po rezultatyvaus pirmojo kėlinio graikų persvara siekė 6 taškus (31:25), o po antrojo – jau 14 (56:42).

Trečiajame ketvirtyje Izraelio rinktinė dar išlaikė J. Kazlausko auklėtinių diktuotą tempą (79:65), o ketvirtojo pradžioje sumažino skirtumą iki vienaženklio (79:70). Bet graikai spurtavo 12:2 (91:72) ir nepaliko turnyro autsaideriams jokių vilčių.

Izraelis: Lioras Eliyahu 21 taškas (8 atk. kam.), Ravivas Limonadas 15, Ido Kozikaro ir Yanivas Greenas (8 atk. kam.) po 8.

Graikija: Vassilis Spanoulis 18 (5 rez. perd.), Sofoklis Schortsanitis ir Antonis Fotsis po 16, Ioanis Kalampokis 12, Kostas Kaimakoglou 10.

Antrąją pergalę A grupėje iškovojo Kroatijos rinktinė. Kroatai beveik visą susitikimą vijosi Makedonijos komandą, tačiau po įspūdingo spurto antroje rungtynių dalyje šventė pergalę rezultatu 81:71 (20:26, 14:22, 22:13, 25:10).

Po Riste Stefanovo ir Vrbicos Stefanovo tritaškių makedonai nuo pirmųjų minučių kontroliavo žaidimo eigą ir buvo priekyje (10:5). Kroatams kėlinio pabaigoje pavyko sumažinti skirtumą, bet Darko Sokolovas trimis baudomis jį vėl padidino (26:20).

Prasidėjus antrajam ketvirčiui Todoras Gečevski ir R. Stefanovas smeigė po dar vieną tritaškį ir Makedonijos rinktinė nelauktai nutolo (32:20). Į žaidimą sėkmingai įsijungė puolėjas Jeremiah Massey, prisidėjęs prie makedonų spurto (41:24). Apstulbinti Kroatijos krepšininkai iki didžiosios pertraukos taip ir nesugebėjo atsigauti (48:34).

Po didžiosios pertraukos kroatai galiausiai pradėjo rimtą varžovų šturmą ir per 4 min. spurtavo 12:0 (48:46). Tačiau netrukus atkuto ir Makedonijos krepšininkai, surengę atsakomąjį spurtą 10:2 ir atstatę dviženklę persvarą (58:48).

Galiausiai kroatai nustojo žaisti su likimu. Laimėję trečiojo kėlinio pabaigos ir ketvirtojo pradžios atkarpą net 24:5, jie pabėgo į priekį (72:63). Po kelių akimirkų Kroatijos krepšininkų persvara pasiekė dviženklę reikšmę (77:63) ir pergalės iš savo rankų jie nebeišleido.

Makedonija: Vrbica Stefanovas (5 rez. perd.), Darko Sokolovas ir Jeremiah Massey (10 atk. kam.) po 12 taškų, Riste Stefanovas 11.

Kroatija: Nikola Vujčičius 12, Marko Baničius 11, Nikola Prkačinas ir Zoranas Planiničius (7 rez. perd.) po 9.

A grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Graikija 3 0 268-202
2. Kroatija 2 1 235-226
3. Makedonija 1 2 207-246
4. Izraelis 0 3 238-274

Graikijos, Kroatijos ir Makedonijos komandos iškopė į kitą etapą, kur susitiks su B grupės pajėgiausiomis ekipomis. Izraelio rinktinei čempionatas baigėsi.