Atkakli kova vyko tik pirmajame kėlinyje, kuriame kroatai neleido varžovams pabėgti į priekį. Tačiau antrajame ketvirtyje įsimėtė graikų snaiperiai, po krepšiu karaliavo Ioanis Bourousis ir skirtumas greitai tapo dviženklis (38:25, 43:27).

Prieš pat didžiąją pertrauką Kroatijos krepšininkų metimai skriejo pro šalį, o J. Kazlausko auklėtiniai sėkmingai baigė atakas ir jų persvara tapo triuškinanti (52:31).

Antroje mačo dalyje kroatai bandė atsitiesti ir likus žaisti 2 min. jie ištirpdė varžovų atotrūkį iki 6 taškų (71:65). Vis dėlto graikų lyderis Vassilis Spanoulis sumetė baudas, kitos atakos metu taikliai atakavo iš toli (76:65) ir visas varžovų pastangas pavertė niekais.

Graikija: Ioanis Bourousis 19 taškų (8 atk. kam.), Vassilis Spanoulis 11 (5 kld.), Kosta Koufos ir Stratos Perperoglou po 10, Nikos Zisis 9 (7 atk. kam.).

Kroatija: Roko-Leni Ukičius 15, Nikola Vujčičius 13, Marko Popovičius ir Zoranas Planiničius (5 rez. perd.) po 8.

Pirmąją pergalę į savo sąskaitą A grupėje įsirašė Makedonijos rinktinė. Makedonai permainingame susitikime rezultatu 82:79 (17:19, 23:20, 20:16, 22:24) įveikė antrą nesėkmę patyrusią Izraelio komandą.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis makedonai šovė į priekį (9:2), bet Izraelio rinktinėje nesulaikomas buvo Yotamas Halperinas, kuris pelnė 10 taškų, ir praktiškai vienas panaikino visą varžovų atotrūkį (15:15). Kėlinio pabaigoje žydai persvėrė rezultatą savo naudai (19:17).

Antrajame ketvirtyje tęsėsi permainingas žaidimas. Įsimėtęs natūralizuotas amerikietis Jeremiah Massey leido makedonams vėl atitrūkti (37:30), tačiau varžovams toliau pabėgti Izraelio rinktinė neleido ir prieš didžiąją pertrauką sugebėjo juos prisivyti (39:40).

Trečiajame kėlinyje vėl kartojosi pirmųjų ketvirčių scenarijus. Iš pradžių sėkmingai grūmėsi Makedonijos rinktinės puolėjai Pero Antičius bei J. Massey ir po jų metimų skirtumas dar kartą ūgtelėjo (56:49). Tačiau kėlinio pabaigoje Y. Halperinas ir Talis Buršteinas tritaškiais prisivijo oponentus (55:58).

Atkakli kova vyko ir ketvirtajame kėlinyje – sužaidus 7 min., po L. Eliyahu dvitaškio skirtumas sumenko iki 2 taškų (70:72).

Likus žaisti 35 sek. Ravivas Limonadas dvitaškiu sumažino makedonų atotrūkį iki minimalaus (76:77), bet P. Antičius sumetė abi baudas(76:79), o per paskutines 13 sek. Izraelio ekipai nepavyko suregzti atakos – Amitas Tamiras pametė kamuolį ir Darko Sokolovas įmetė dar vieną baudą (76:80).

Vis dėlto žydai kovojo iki galo – R. Limonadas dar sugebėjo atsakyti tritaškiu ir likus dviems sekundėms T. Buršteinas spėjo prasižengti. D. Sokolovas vėl įmetė vieną baudą, o varžovai dar kartą pametė kamuolį ir Makedonijos pergalę dar viena bauda įtvirtino P. Antičius (82:79).

Izraelis: Talis Buršteinas 25 taškai (4 rez. perd.), Yotamas Halperinas 20, Lioras Eliyahu 12 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Ravivas Limonadas 7.

Makedonija: Pero Antičius 19 (6 atk. kam.), Jeremiah Massey 15 (6 atk. kam.), Darko Sokolovas ir Todoras Gečevski po 9.

A grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Graikija 2 0 162-122
2. Kroatija 1 1 154-155
3. Makedonija 1 1 136-165
4. Izraelis 0 2 158-168