Prieš išmetant kamuolį varžybų organizatoriai paprašė visų susirinkusiųjų tylos minute pagerbti savaitgalį per nelaimingą įvykį Makedonijoje nuskendusių 15 poilsiavusių bulgarų atminimą.

Atkakli kova truko vos 8 minutes. Pirmaudami minimalia persvara (17:16) lenkai pusantros minutės atkarpą laimėjo 15:2 ir sparčiai nutolo (32:18). Bulgarams vilties paskutinėmis kėlinio sekundėmis suteikė natūralizuoto amerikiečio Earlo Rowlando tritaškis (32:21).

Antrajame kėlinyje lenkus į priekį vedęs Marcinas Gortatas skirtumą padidino iki 19 taškų (44:25), bet metimą pajuto puolėjas Dejanas Ivanovas, kurio pastangomis bulgarai laimėjo atkarpą 10:0 (44:35).

Ketvirčio pabaigoje Lenkijos komandoje lyderio vaidmens ėmėsi Davidas Loganas. Natūralizuotas JAV gynėjas vienas rinko taškus, paskutinę sekundę smeigė tritaškį ir įpusėjus mačui užfiksavo 15 taškų lenkų ekipos persvarą (52:37).

Trečiajame kėlinyje lenkams pavyko išsaugoti 10-14 taškų pranašumą, o paskutinėmis sekundėmis Maciejaus Lampe tritaškis ir D. Logano dvitaškis su bauda leido dar labiau atitrūkti (75:58).

Ketvirtajame kėlinyje Lenkijos krepšininkai sumažino apsukas, tačiau solidžios persvaros neiššvaistė ir džiaugėsi pirmąja pergale.

Lenkija: Davidas Loganas 23 taškai (9 rez. perd., 4 per. kam.), Michalas Ignierski 22, Maciejus Lampe 17, Marcinas Gortatas 16 (10 atk. kam., 5 blk.), Lukaszas Koszarekas 8 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).

Lenkai pataikė 57 proc. dvitaškių (26/46), 42 proc. tritaškių (10/24) ir atliko 25 rezultatyvius perdavimus.

Bulgarija: Earlas Rowlandas 20, Dejanas Ivanovas 18, Aleksandras Georgijevas 12, Filipas Videnovas 11.