Atkaklesnė kova vyko tik per pirmuosius du kėlinius, kurių metų Izraelio žaidėjai sugebėjo priversti Ispanijos krepšininkus vytis svečius.

Tačiau po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje radikaliai pasikeitė. Ispanijos rinktinės kapitonas Juanas Carlosas Navarro pelnė 9 taškus iš eilės, aikštės šeimininkai uraganiškai spurtavo 16:2 ir per tris minutes susikrovė dviženklę persvarą (48:36).

Aidint kėlinio pabaigą skelbiančiai sirenai Rudy Fernandezas tritaškiu padidino skirtumą iki 15 taškų (61:46), o ketvirtojo kėlinio pradžioje kartu su Victoru Claveru subombardavo varžovų krepšį taiklių metimų kruša ir Ispanijos rinktinė džiaugėsi dar viena triuškinančia pergale.

Izraelio krepšininkams taškus pelnė vos 5 žaidėjai.

Paskutines kontrolines rungtynes prieš Europos čempionatą ispanai rugsėjo 3-ą dieną Vilniuje žais su Lietuvos nacionaline komanda.

Ispanija: Juanas Carlosas Navarro 24 taškai, Rudy Fernandezas 19, Felipe Reyesas 13, Victoras Claveras 10.

Izraelis: Yotamas Halperinas, Lioras Eliyahu ir Ido Kozikaro po 14.