Graikijos komandai po 10 taškų surinko Nickos Kalathesas (6 kld.) ir Costas Koufos. Vassilis Spanoulis ir Antonis Fotsis surinko po 8, Nikos Zisis – 7 taškus.

Rusams 20 taškų įmetė Andrejus Voroncevičius, 11 pridėjo Aleksandras Kaunas, 8 – Antonas Ponkrašovas.

Mačo pradžioje graikai po spurto 11:0 atsiplėšė (13:5), bet Rusijos krepšininkai atsakė laimėta atkarpa 8:0 ir išlygino rezultatą (13:13). Vėliau susitikimas vyko taškas į tašką, o įpusėjus rungtynėms aikštės šeimininkai pirmavo 2 taškais (41:39).

Lemiamu tapo trečias kėlinys, kurio metu J. Kazlausko auklėtiniai oponentams leido surinkti vos 5 taškus, o patys susikrovė dviženklę persvarą (54:43). Per paskutines 10 minučių Graikijos krepšininkai išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę.

„Žaidėme geriau nei rungtynėse su serbais. Kai kuriais momentais patikimai gynėmės, ypač – trečiajame kėlinyje. Vis dėlto dar turime klaidų problemą. Kai kurie žaidėjai dvejoja ir spaudžiami praranda kamuolius“, – komentavo J. Kazlauskas.

Kaip jau rašėme, Lietuvos rinktinė 70:78 nusileido Serbijos ekipai.

Trečiadienį paskutiniuose mačuose Lietuvos krepšininkai išbandys jėgas su Graikija, o serbai rungtyniaus su rusais.

23-ą kartą rengiamą „Akropolio taurės“ turnyrą lietuviai laimėjo 2004-aisiais. Paskutinius ketverius metus varžybų nugalėtojais tapo jų šeimininkai graikai.

Europos čempionatas Lenkijoje vyks rugsėjo 7-20 dienomis.