Komandos lygiai kovojo tik pirmąjį kėlinį, kurio paskutinę sekundę Mithatas Demirelis taikliu tritaškiu sušvelnino skirtumą iki 4 taškų - 18:14 ispanų naudai. Antrojo ketvirčio pabaigoje, pirmaudami 31:27, Ispanijos krepšininkai spurtavo 9:0 ir ilsėtis išėjo jau atitrūkę dviženkliu skirtumu - 40:27.

Po didžiosios pertraukos prasidėjo Ispanijos krepšinio fiesta. Šeimininkai po 7 minučių jau pirmavo 23 taškais (59:36), o 30 taškų skirtumą pasiekė trečiąją ketvirtojo kėlinio minutę (73:43).

Šiame susitikime "nežibėjo" abiejų komandų lyderiai - Pau Gasolis surinko 7, o Dirkas Nowitzki - 11 taškų.

Šeštadienį pusfinalyje Ispanijos komandos varžove bus Graikijos-Slovėnijos poros nugalėtoja. Vokiečiai su šios poros pralaimėtojais kovos dėl 5-8 vietų ir galimybės žaisti atrankos į 2008 metų Olimpines žaidynes turnyre.

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse ketvirtadienį rusai 75:71 įveikė prancūzus.

Ispanija: Jose Manuelis Calderonas 17 taškų (2/3 trit., 4/6 dvit., 3/3 baudų), Rudy Fernandezas ir Juanas Carlosas Navarro po 12, Marcas Gasolis 10 (5 atk. kam.), Pau Gasolis (5 atk. kam.) ir Jorge Garbajosa po 7.

Vokietija: Dirkas Nowitzki 11 (2/4 trit., 2/6 dvit., 1/2 baudų; 6 atk. kam.), Janas-Hendrikas Jagla 10 (7 atk. kam.), Mithatas Demirelis ir Johannesas Herberis po 7.

Šiose rungtynėse buvo užfiksuoti pirmieji techniniai čempionato nesklandumai. Sužaidus kiek daugiau nei minutę, buvo pastebėtas laikrodžio gedimas.

Rungtynės sustojo maždaug 15 minučių, po kurių buvo pranešta, jog neįmanoma įjugti 24 sekundžių laikrodžio. Nuspręsta tęsti rungtynes ir kai komandoms liks 8 sekundės iki atakos pabaigos, dvikovos pranešėjas angliškai skelbs "8 sekundės".

Anot ispanų, tai geriausias sprendimas, kokį jie galėjo sugalvoti.

Po didžiosios pertraukos techniniai nesklandumai buvo sutvarkyti.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.