Penki ispanų rinktinės lyderiai pelnė dviženklį taškų skaičių. Jose Manuelis Calderonas įmetė 17, Juanas Carlosas Navarro 15, Pau Gasolis 13 (9 atkov. kam.), Jorge Garbajosa ir Felipe Reyesas po 10 taškų.

Rusijos komandoje pasižymėjo keturi žaidėjai. Andrejus Kirilenko pirmą mačo minutę prasižengęs du kartus, pelnė 21 tašką.

Viktoras Chriapa įmetė 14 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, Nikita Morgunovas pelnė 13, o Zacharo Pašutino sąskaitoje 12 taškų.

Susitikimą geriau pradėjo rusai, kurių gretose tritaškius vieną po kito taikliai mėtė V.Chriapa. Jis ir kiti jo komandos draugai sėkmingai didino atotrūkį (21:15). Kėlinys baigėsi Rusijos krepšininkams pirmaujant 23:20.

Antrajame rungtynių ketvirtyje ispanai spurtavo ir per keturias minutes susikrovė 7 taškų persvarą (23:30). Dar po kelių minučių rusai atsitiesė (32:32), tačiau didžioji pertrauka prasidėjo pirmaujant ispanams (40:35).

Antroje mačo dalyje Ispanijos rinktinė įgijo jau dviženklį pranašumą ir neleido priešininkams labiau priartėti. Ispanai užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo ketvirtąją pergalę šiame Europos čempionate.

Ispanija: J.Calderonas (4 rez. perd.) 17, J.Navarro 15, P.Gasolis (9 atk. kam.) 13, F.Reyesas ir J.Garbajosa po 10.

Rusija: A.Kirilenko (4 atk. kam.) 21, V.Chriapa (11 atk. kam.) 14, N.Morgunovas 13, Z.Pašutinas 12.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.