Paskutinėse A grupės rungtynėse Serbija 83:87 (23:16, 22:20, 15:25, 23:26) nusileido Izraelio krepšininkams ir A grupėje užėmė paskutinę vietą, o žydai pateko į kitą etapą.

Trečio kėlinio pradžioje serbai dar turėjo 10 taškų pranašumą, tačiau Yanivo Greeno vedami žydai spurtavo ir po Meiro Tapiro dvitaškio išsiveržė į priekį – 59:58. Solidesnę persvarą Izraelio krepšininkai susikrovė besibaigiant ketvirtam kėliniui. Jeronas Robertsas pelnė 5 taškus iš eilės ir rezultatas tapo 75:68 žydų naudai.

Nors serbai kelis kartus dar buvo priartėję iki 2 taškų, tačiau persverti rezultato jiems nepavyko ir grupės varžybas jie baigė taip ir neiškovoję pergalių.

Izraelis: Yanivas Greenas 26 taškai (8/13 dvit., 10/11 baudų; 12 atk. kam.), Yotamas Halperinas 17 (5 kld.), Guy Pniny ir Meiras Tapiro (6 kld.) po 11.

Serbija: Milanas Gurovičius 19 (2/8 trit., 4/9 dvit., 5/8 baudų), Darko Miličičius 18 (13 atk. kam., 4 blk.), Marko Jaričius 11 (6 rez. perd.).

Po to, kai 2002 metais tuometinė Jugoslavijos rinktinė tapo pasaulio čempione, serbai iš kiekvienų varžybų pasitraukdavo nepasiekę net pusfinalio.

2003 metų Europos čempionate serbai pralaimėjo ketvirfinalyje, po metų Atėnų olimpinėse žaidynėse nepateko net į ketvirtfinalį. 2005 metų Europos čempionate namuose jie pasitraukė po pereinamųjų rungtynių kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį, o pernai pasaulio čempionate kovas baigė aštuntfinalio etape.

Kitose rungtynėse Rusijos rinktinė 61:53 (15:8, 10:14, 19:16, 17:15) nugalėjo čempionės titulą ginančią Graikijos komandą ir tapo grupės nugalėtoja. Graikai patyrė pirmąją nesėkmę čempionate ir A grupėje liko antri.

Rusija: Johnas Robertas Holdenas 17 (1/6 trit., 4/10 dvit., 6/7 baudų), Viktoras Chriapa 13 (5 atk. kam.), Andrejus Kirilenko 12 (4/16 metimų; 17 atk. kam., 5 kld.).

Graikija: Vasilis Spanoulis 12 (2/2 trit., 1/7 dvit., 4/8 baudų), Nikos Zisis 9, Theodoros Papaloukas (5 atk. kam., 5 kld.) ir Dimitris Diamantidis po 8.