Nugalėtojams 17 taškų pelnė (0/1 trit., 4/4 dvit., 9/10 baudų), 6 kamuolius atkovojo ir 5 rezultatyvius perdavimus atliko Armandas Škėlė. Latvio naudingumą tik kiek aptemdė 6 klaidos.

14 taškų Latvijos rinktinei įmetė, 7 kamuolius atkovojo ir taip pat 6 kartus suklydo Andris Biedrinis. Po 13 taškų pelnė Janis Blūmas ir Uvis Helmanis, 10 - Kristapas Janičenokas.

Kroatijos rinktinėje rezultatyviausias buvo vidurio puolėjas Mario Kasunas, surinkęs 18 taškų (7/8 dvit., 4/4 baudų). 12 taškų (2/10 trit., 6/7 baudų per 28 min.) žalgiriečio Marko Popovičiaus sąskaitoje, 10 - Zorano Planiničiaus.

Latvių pergalę lėmė spurtai trečiojo ir ketvirojo kėlinio viduryje. Po paskutiniojo Latvijo rinktinė pirmavo dviženkle persvara, kurią kroatai baigiantys rungtynėms tik sugebėjo sumažinti.

Kitose B grupės rungtynėse pirmenybių šeimininkai ispanai be didesnio vargo 82:56 (23:13, 23:8, 18:14, 18:21) sutriuškino Portugalijos nacionalinę rinktinę.

Intriga šiose rungtynėse laikėsi tik per pirmas 8 jų minutes, po kurių ispanai priekyje buvo tik 3 taškais (16:13). Visgi kėlinį Ispanijos rinktinė užbaigė pelnydama 5 „sausus“ taškus ir susikrovusi dviženklį pranašumą (23:13).

Antrąjį ketvirtį čempionato šeimininkai pradėjo spurtu 14:2 ir po taiklios Marco Gasolio baudos Ispanijos rinktinės pranašumas siekė jau 22 taškus (37:15). Intrigos portugalams per likusius du kėlinius atkurti nebepavyko, o ispanai iškovojo triuškinančią pergalę.

Ispanija: Pau Gasolis 19 taškų (1/3 trit., 7/9 dvit., 2/2 baudų), Marcas Gasolis 11 (7 atk. kam.), Jorge Garbajosa 8.

Portugalija: Joao Santosas (3/5 trit., 0/1 dvit.) ir Paulo Cunha (1/4 trit., 3/5 dvit.) po 9, Elvisas Evora 8, Jorge Coehlo 7.

Antradienį Ispanijos rinktinė B grupėje susitiks su Latvijos komanda, o portugalai kovos su Kroatija.

Europos krepšinio čempionato rezultatai ir statistika.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.