Apie ištikusią nelaimę pranešė Ginto Petraus ir Šarūno Palioko ekipažas. Paaiškėjo, kad įveikę maždaug trečdalį dienos greičio ruožo, jiedu apvirto ant stogo. Automobilį pavyko atversti tik po kurio laiko ir, nors ekipažas sveikas, neaišku, ar pavyks lenktyniauti toliau.

Rokas Baciuška ir Oriolis Mena šios dienos finišą pasiekė būdami 5-oje vietoje, Vaidotas Paškevičius, Slavomiras Volkovas ir Tomas Gužauskas, Lietuvos sunkvežimio ekipažas, finišavo 10-oje vietoje.

Antanas Juknevičius ir Didzis Zarinis finišavo 40-oje vietoje, o Arūnas Gelažninkas finišavo 38-as bendroje motociklininkų įskaitos vietoje.

Vaidotas Žala ir Paulo Fiuza 395 km įveikė per 4 val. 5:37 min. Ekipažas preliminariai finišavo 17-oje vietoje, tačiau tikroji pozicija paaiškės vėliau. Panašu, kad 11-os pozicijos bendroje automobilių klasės įskaitoje ekipažui išsaugoti nepavyko.

Po 8-ių etapų V. Žalą bendroje įskaitoje aplenkė prancūzų M. Serradori ir L. Minaudier ekipažas („SRT Racing“) bei šio greičio ruožo nugalėtojas Mattias Ekstromas („Team Audi Sport“), nuo kurio V. Žala pirmadienį atsiliko 22:16 min. Šiuos pilotus prieš 8-ą greičio ruožą skyrė 21:47 min.

Pirmadienį iš TOP-10 gretų iškrito argentinietis Lucio Alvarezas, jis ties 50 km susidūrė su techninėmis problemomis ir sugaišo mažiausiai dvi valandas.

Pilotas juda finišo link, tačiau akivaizdu, kad bendroje rikiuotėje kris žemiau V. Žalos. Tad „Teltonika Racing“ komanda šiuo metu bendroje įskaitoje užima 12-ą vietą.