Sekmadienį lenktynininkų iš viso laukė 742 kilometrai, iš kurių – 471 km greičio ruožas. Organizatoriai teigė, kad trasa sudaryta iš kopų (11 proc.), smėlio (41 proc.) ir kietos dangos (48 proc.).

Pirmas iš lietuvių finišą pasiekė motociklininkas Arūnas Gelažninkas.

Stabilų tempą laikęs lietuvis vos 36 sek. atsiliko nuo „vienišių“ klasės lyderio Maurizio Gerini. Galima konstatuoti, kad A. Gelažninkas per šią pirmą ralio maratono dieną nieko neprarado. Prieš šį etapą motociklininkus skyrė vos 4:24 min., po 7 greičio ruožo skirtumas išaugo iki 5 min.

Lietuvis bendroje motociklininkų rikiuotėje startavo iš 33-ios pozicijos, šiuo etapu Arūnas tik po pirmo kelio punkto užfiksuotas 34-oje vietoje, vėliau kilo į 32 ir finišą pasiekė būdamas 31.

Įdomu tai, kad A. Gelažninkas visus 471 km praktiškai važiavo M. Gerini tempu, motociklininkus visą greičio ruožą skyrė kelios dešimtys sekundžių.

Benediktas Vanagas ir Filipe Palmeiro pasiekę finišą buvo 17-oje vietoje (nuo lyderio atsiliko +38:58 min.). Lietuvos ekipažas 471 km nuotolį įveikė per 5.00:57 val.

Lietuvos ekipažas po 7 etapo bendroje rikiuotėje pakilo į 11-ą vietą (30.19:33 val.). Nuo TOP-10 duetą skiria beveik 20 min. 10-oje vietoje esantis prancūzų ekipažas Christianas Lavieille ir Jean-Pierre'as Garcinas trasoje užtruko 29.59:44 val.

Iš Lietuvos visureigių komandų antri finišavo bagiu lenktyniaujantys Gintas Petrus ir Jose Marquesas. Duetas greičio ruožą įveikė per 5.46:16 val. ir užėmė 36 vietą.

Apie technines bėdas pranešė Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio ekipažas („Kreda“). Likus kiek daugiau nei 100 km iki greičio ruožo finišo duetas užfiksuotas 37-oje vietoje (+1.11:12 val. nuo lyderių).

Ekipažas etapą įveikė per 5 val. 49:49 min. bei liko 38-oje vietoje. Kaip vėliau prisipažino A. Juknevičius, dar bevažiuojant starto link ėmė kaisti variklis, problemas išsprendęs ekipažas vėlavo į startą, o greičio ruože prakiuro vieno rato stabdžių žarnelė.

Rimčiausių iššūkių patyrė Edvino Juškausko ir Aisvydo Paliukėno ekipažas. Sekmadienio pirma greičio ruožo pusė nieko blogo nežadėjo. Komanda dar paskutiniame kelio punkte, esančiame 398-ajame kilometre, buvo užfiksuota 27-oje pozicijoje. Nuo čia ekipažo laukė paskutiniai 70 kilometrų, tačiau šioje atkarpoje duetas susidūrė su kol kas didžiausiais šiame ralyje iššūkiais.

Anot E. Juškausko, likus 70 km iki finišo subyrėjo priekinis reduktorius. „Važiavome lėtai, praradome maždaug 50 min. Turime reikalų, bet susidėliosime“, – optimizmo ieškojo pilotas. E. Juškausko ir A. Paliukėno ekipažas 471 km įveikė per 6 val. 13:08 min. bei liko 43-ioje vietoje.

Neprasta diena keturračių klasės atstovui Laisvydui Kanciui, jis etapą baigė 9-oje vietoje (7.51:05 val.) bei bendroje įskaitoje pakilo į 9-ą poziciją.