„Šiandien turbūt viena iš sunkiausių dienų fiziškai. Labai pavargęs jaučiuosi. Pravažiavus vos porą kilometrų, nuo motociklo nukrito konkurentas, kuris buvo trečioje vietoje. Be to, praeitais metais šio greičio ruožo apylinkėse kritau ir aš.

Tai likę prisiminimai neleido staigiai įsivažiuoti. Pradžioje ritmo neradau. Todėl nusprendžiau važiuoti ramiai, lėtai, nes pagalvojau, kad ryt poilsio diena, tai turėsiu laiko susikaupti.

Tik kažkaip po kuro pylimo stotelės, po 200 km grįžau į save, atsirado ritmas ir paskutinius 150 km važiavau neblogu tempu. Labiausiai džiaugiuosi, kad pavyko sumažinti atstumą nuo lyderio Maurizio Gerini maždaug trimis minutėmis“, – apžvelgia Arūnas Gelažninkas.

Nuo penktadienio liko pusė Dakaro ralio. Šeštadienį sportininkai ilsėsis arba remontuos savo techniką.

„Pagrindinė priežastis kodėl buvo sunku fiziškai – kopos. Jų buvo labai daug, jos sudėtingos, nemažai sportininkų krito. Tai tomis kopomis visada stovėdamas važiuoji, nebuvo kada užpakalio padėt. Bet diena faina, pusė ralio praėjo – woohoo!” – džiaugiasi lenktynininkas.

Gera žinia ta, kad nuo trečios vietos vienišių klasėje Arūnas atitrūkęs 43 min. Todėl išlaikyti bent antrą vietą – vis daugiau šansų.

„Viskas pagal planą. Šiandien greičiausiai netvarkysiu motociklo, mėginsiu atsigauti fiziškai. O šeštadienį nusimato diena pilna motociklo darbų ir taip pat planuoju susitvarkyti aprangą. Šiaip mocas sveikas atrodo, reiks profilaktiškai sužiūrėt ar viskas savo vietose“, – sako Arūnas.