Iš 26-os pozicijos startavęs B. Vanago ir Sebastiano Rozwadowskio ekipažas pirmą punktą pasiekė 23-ias, antrą punktą taip pat toje pačioje pozicijoje. Trečiame punkte lenktyninkai buvo 20-i. Šioje pozicijoje jie ir finišavo.

Ekipažas trasą įveikė per 2 valandas ir nuo lyderio atsiliko 13 min. 09 sek.

Iš 27-os vietos startavę A. Juknevičius ir Mindaugas Slapšys pirmame punkte buvo 29-i, antrame - taip pat 29-i, trečiame - 29-i. Lenktynininkai finišavo 28 -i.

Jie trasą įveikė per 2 val. 4 min. 28 sek. ir nuo lyderio atsiliko 17 min. 37 sek.

Automobilių įskaita

Čia paskutiniame etape pirmas finišavo prancūzas Sebastienas Loebas, kuris trasą įveikė per 1 val. 46 min. 51 sek. Antras liko suomis Mikko Hirvonenas, kuris atsiliko 1 min. 13 sek. Trečioje vietoje finišavo prancūzas Cyrilas Despresas ir Nasseras Al-Attiyah iš Kataro, atsilikę 1 min. 36 sek.

Etapo rezultatai:

1.Sebastienas LoebasPrancūzija„Peugeot“1 val. 46 min. 51 sek.
2.Mikko HirvonenasSuomija„Mini“atsiliko 1 min. 13 sek.

Bendroji automobilių įskaita

1.Stephane'as PeterhanselisPrancūzija„Peugeot“45 val. 22 min. 10 sek.
2.Nasseras Al-AttiyahKataras„Mini“atsiliko 34 min. 58 sek.

Motociklų įskaita

Greičiausias šioje įskaitoje buvo Pablo Quintanilla iš Čilės, jis distanciją įveikė per 1 val. 51 min. 27 sek. Antras finišavo argentinietis Kevinas Benavidesas, kuris atsiliko 1 min. 41 sek. Trečioje vietoje liko Helderis Rodriguesas iš Portugalijos, nuo lyderio atsilikęs 2 min. 37 sek.

Motociklų bendra įskaita

1.Toby Price'asAustralijaKTM48 val. 9 min. 15 sek.
2.Stefanas SvitkoSlovakijaKTMatsiliko 39 min. 41 sek.

Keturračių įskaita

Šioje įskaitoje greičiausias buvo Brianas Baragwanathas iš Pietų Afrikos, jis trasą įveikė per 2 val. 7 min. 18 sek. Antroje vietoje finišavo argentinietis Horacio Giordana Giuliano, atsilikęs 7 min. 44 sek. Trečias liko rusas Sergejus Kariakinas, nuo lyderio atsilikęs 7 min. 55 sek.

Keturračių bendra įskaita

1.Marcosas PatronelliArgentina„Yamaha“58 val. 47 min. 41 sek.
2.Alejandro PatronelliArgentina„Yamaha“atsiliko 5 min. 23 sek.
3.Brianas BaragwanathasPietų Afrika„Yamaha“1:41:53
4.Sergejus KariakinasRusija„Yamaha“1:44:25
5.Jeremiasas Gonzalezas FerioliArgentina„Yamaha“2:02:08

Sunkvežimių įskaita

Čia greičiausias buvo Hansas Stacey iš Olandijos, jis trasą įveikė per 2 val. 6 min. 8 sek. Antras liko olandas Peteris Versluisas, kuris atsiliko 1 min. 45 sek. Trečias finišavo rusas Eduardas Nikolaevas, atsilikęs 2 min. 8 sek.