Pirmame punkte iš 35-os pozicijos startavęs A. Juknevičiaus ir Mindaugo Slapšio ekipažas buvo 32-as, antrame - taip pat 32-as, trečiame - 29-as, ketvirtame - taip pat 29-as.

Penktame punkte lenktynininkai ir vėl buvo 29-i, šeštame - vėl. 29-i, toje pačioje pozicijoje jie buvo septintame, aštuntame, devintame, dešimtame, vienuoliktame punkte.

29-oje pozicijoje finišavęs A. Juknevičius trasą įveikė per 6 val. 20 min. nuo lyderio atsiliko 45 min. 43 sek.

Iš 37-os vietos startavę B. Vanagas ir Sebastianas Rozwadowskis pirmame punkte pasirodė 33-i, antrame - 30-i, trečiame - 31-i, ketvirtame - 30-i, penktame - 28-i.

Šeštame punkte ekipažas ir vėl pasirodė 28-as, septintame ir aštuntame punkte išlaikė tą patį rezultatą. Devintą punktą B. Vanagas pasiekė 26-as, dešimtą - 25-as, vienuoliktą - taip pat 25-as.

25-oje vietoje finišavęs B. Vanagas trasą įveikė per 6 val. 10 min. 48 sek. ir nuo lyderio atsiliko 36 min. 31 sek.

Po šio Dakaro etapo paaiškėjo įskaitų lyderiai, o šeštadienį truksiantis paskutinis tryliktas etapas bus tik 180 kilometrų.

Automobilių įskaita

Greičiausias šioje įskaitoje buvo suomis Mikko Hirvonenas, kuris trasą įveikė per 5 val. 34 min. 17 sek. Antras finišavo Nasseras Al-Attiyah iš Kataro, jis atsiliko 9 sek. Trečias buvo Leeroy Poulteris iš Pietų Afrikos, jis nuo lyderio atsiliko 45 sek.

Etapo rezultatai:

1.Mikko HirvonenasSuomija„Mini“5 val. 34 min. 17 sek.
2.Nasser Al-AttiyahKataras„Mini“atsiliko 9 sek.

Bendroji automobilių įskaita

1.Stephane'as PeterhanselisPrancūzija„Peugeot“43 val. 27 min. 42 sek.
2.Nasseras Al-AttiyahKataras„Mini“atsilieka 40 min. 59 sek.

Motociklų įskaita

Pirmieji finišavo motociklininkai. Čia greičiausias buvo portugalas Helderis Rodriguesas, kuris trasą įveikė per 5 val. 57 min. 24 sek. Antras liko australas Toby Price‘as, kuris atsiliko 7 min. 32 sek. Trečioje vietoje finišavo argentinietis Kevinas Benavidesas, nuo lyderio atsilikęs 7 min. 55 sek.

Motociklų bendra įskaita

1.Toby Price'asAustralijaKTM46 val. 13 min. 26 sek.
2.Stefanas SvitkoSlovakijaKTMatsilieka 37 min. 39 sek.

Keturračių įskaita

Pirmas čia finišavo argentinietis Marcosas Patronelli, jis trasą įveikė per 6 val. 48 min. 46 sek. Antroje vietoje liko Walteris Nosiglia iš Bolivijos, jis atsiliko 9 sek. Trečias finišavo rusas Sergejus Kariakinas, atsilikęs 49 sek.

Keturračių bendra įskaita

1.Marcosas PatronelliArgentina„Yamaha“56 val. 24 min. 46 sek.
2.Alejandro PatronelliArgentina„Yamaha“atsilieka 4 min. 23 sek.
3.Sergejus KariakinasRusija„Yamaha“1:52:07
4.Brianas BaragwanathasPietų Afrika„Yamaha“1:57:30
5.Jeremiasas Gonzalezas FerioliArgentina„Yamaha“2:06:00

Sunkvežimių įskaita

Šioje įskaitoje greičiausias buvo olandas Peteris Versluisas, kuris trasą įveikė per 3 val. 14 min. 6 sek. Antras finišavo argentinietis Federico Villagra, atsilikęs 3 min. 14 sek. Trečioje vietoje liko kitas olandas Hansas Stacey, kuris nuo lyderio atsiliko 3 min. 18 sek.