Automobilių klasėje dešimtą etapą laimėjo argentinietis Orlando Terranova su BMW, nuotolį įveikęs per 3 val. 57:58 min.

Antras finišavo ispanas Joanas Roma, vairuojantis „Mini“, kuris nuo etapo nugalėtojo atsiliko 2 min. 07 sek. Trečias buvo kitas „Mini“ automobilio pilotas prancūzas Strephane'as Peterhanselis. Jis nuo O. Terranovos etapo finiše atsiliko 2 min. 19 sek.

Dakaro ralyje toliau besivaržantis Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas su „Oscar“ visureigiu apie 23. val. Lietuvos laiku baigė dešimtą etapą ir buvo klasifikuoti 76-oje vietoje. Mūsiškiai nuo etapo nugalėtojo atsiliko 01 val. 52:59 min.

Bendroje ralio įskaitoje pirmauja S. Peterhanselis (28 val. 12:00 min.). Antroje vietoje esantis Ginielis De Villiersas iš Pietų Afrikos, kuris vairuoja „Toyota“ automobilį, nuo lyderio atsilieka 52:38 min. Trečioje vietoje ruso Leonido Novickio „Mini“ ekipažas. Pastarąjį nuo S. Peternhanselio skiria 1 val. 08:40 min.

B. Vanagas ir S. Jurgelėnas bendroje įskaitoje iš iš 77-os šoktelėjo į 75-ą vietą. Lietuvos lenktynininkai nuo Dakaro ralio lyderio atsilieka 27 val. 58:07 min.

Automobiliai:

1.Stephane PeterhanselisPrancūzijaMini28 val. 12:00 min.
2.Ginielis De VilliersasPietų AfrikaToyotaatsilieka +52:38 min.
3.Leonodas NovickisRusijaMini+01 val. 08:40
4.Nani RomaIspanijaMini+01:34:04
5.Orlando TerranovaArgentinaBMW+01:28:49
75.Benediktas VanagasLietuvaOscar+27:58:07

Motociklininkų įskaitoje dešimtą etapą greičiausiai įveikė ispanas Joanas Barreda Bortas su „Husqvarna“.

Jis nuotolį įveikė per 4 val. 43:14 min. Antras šiame etape finišavo KTM motociklą vairuojantis prancūzas Cyrilas Despres, kuris nuo nugalėtojo atsiliko 1:15 min. Trečias buvo portugalas Paulo Goncalvesas („Husqvarna“), kuris J. Barredai Bortui pralaimėjo 2:44 min.

Bendroje įskaitoje pirmauja C. Despres, artimiausią konkurentą portugalą Rubeną Farią lenkiantis vos 1:37 min. Trečias ralio įskaitoje čilietis Francisco Lopezas su KTM. Jis lyderiui pralaimi 13:41 min.

Motociklai:

1.Cyrilas DespresPranzūcijaKTM30 val. 47:04 min.
2.Rubenas FariaPortugalijaKTMatsilieka +01:37 min.
3.Francisco LopezasČilėKTM+13:41
4.Ivanas JakesasSlovakijaKTM+18:21
5.Alessandro BotturiItalijaHusqvarna+24:25

Keturračiai:

1.Marcosas PatronelliArgentinaYAMAHA 34 val. 31:47 min.
2.Igancio Nicolas CasaleČilėYAMAHA atsilieka +01 val. 27:47 min.
3.Rafalas SonikasLenkijaYAMAHA +02:05:51
4.Lukaszas LaskawiecasLenkijaYAMAHA +02:59:33
5.Sebastianas PalmaČilėCAN-AM +03:09:38

Trečiadienį sportininkai važiuos iš La Riochos į Fiambalą. Dakaro ralio dalyviams teks įveikti skirtingas distancijas: motociklininkams 483 km (greičio ruožas – 221 km), automobiliams ir sunkvežimiams – 481 km (219 km).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (46)