Vaikinų čempionu tapo Orestas Tandzegolskis, finale 6:3, 1:6, 6:4 įveikęs kitą šiaulietį Dovydą Šakinį.

Bronzos apdovanojimas atiteko šiauliečiui Lukui Mugevičiui, kuris 2:6, 7:6 (7:5), 7:5 nugalėjo vilnietį Beną Majauską.

Merginų turnyrą laimėjo šiaulietė Iveta Dapkutė, finale 6:2, 7:5 privertusi pasiduoti kaunietę Liną Padegimaitę.

Bronzos medalį pelnė Roberta Liutikaitė iš Palangos, 6:3, 6:2 sutriuškinusi klaipėdietę Valeriją Chariną.

Vienetų pirmenybėse dalyvavo 23 vaikinai ir 21 mergina.

Dvejetų varžybose nugalėjo D.Šakinio ir O.Tandzegolskio pora bei R.Liutikaitės ir V.Charinos duetas.