Svečiai laimėjo pirmąjį kėlinį po Jaredo Borgetti (19 min.) įvarčio, tačiau keturios minutės antrajame kėlinyje nulėmė olandų pergalę: pradžioje 53 minutę Johnny Heitinga rezultatą išlygino, o po keturių minučių Ryanas Babelis įmušė pergalingą įvartį.

Pasaulio čempionate Vokietijoje Olandijos rinktinės varžovėmis C grupėje bus Argentinos, Dramblio Kaulo Kranto bei Serbijos ir Juodkalnijos komandos, o Meksika rungtyniaus D grupėje su Iranu, Angola ir Portugalija.

Pasaulio futbolo pirmenybėms besirengianti Pietų Korėjos rinktinė ketvirtadienį svečiuose draugišką susitikimą su Norvegijos vienuolike baigė lygiosiomis 0:0.

Rungtynes Osle "Ullevaalo" stadione stebėjo 25 tūkst. žiūrovų.

Pietų Korėjos rinktinė planetos pirmenybėse žais G grupėje kartu su Prancūzijos, Šveicarijos bei Togo rinktinėmis.

Pasirengimą baigianti Kosta Rikos rinktinė, žaidusi antrąja sudėtimi, ketvirtadienį kontrolinį mačą 2:3 (1:2) pralaimėjo iš Vokietijos regioninių lygų klubų sudarytai komandai.

Du įvarčius nugalėtojams daugiau nei 9 tūkst. žiūrovų akivaizdoje pelnė Tomislavas Maričius (4 ir 13 min.), vieną - Matteo Monetta (66 min.).

Svečių gretose pasižymėjo Kurtas Bernardas (11 min.) ir bei Alvaro Saborio (88 min.) iš 11 m baudinio.

Kosta Rikos futbolininkų varžovėmis planetos pirmenybių A grupėje bus Vokietijos, Lenkijos ir Ekvadoro rinktinės.