Įtikinamas pergales iškovojo prie pirmenybių favoričių priskiriamos Argentinos ir Anglijos komandos: Argentinos vienuolikė 2:0 (2:0) nugalėjo Angolą, o Anglijos futbolininkai 3:1 (0:0) - Vengrijos ekipą. Beje, pastarajame mače rezultatas galėjo būti kitoks, nes 42 minutę anglai nerealizavo 11 metrų baudinio.

Savo varžovus iš Baltarusijos antradienį net 3:0 (1:0) sutriuškino Tuniso vienuolikė, nors susitikimą ir baigė nepilnos sudėties.

Prie staigmenų galima priskirti planetos pirmenybių šeimininkų Vokietijos futbolininkų lygiąsias 2:2 (0:0) su Japonijos komanda, kuri pirmavo 2:0.

Kitose antradienio rungtynėse Čekija 1:0 (0:0) įveikė Kosta Rikos futbolininkus, Lenkija pralaimėjimo 1:2 (0:1) Kolumbijos vienuolikei, o Čilės ir Dramblio Kaulo Kranto komandų susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Antradienio rungtynių statistika:

Argentina - Angola 2:0 (2:0)

Įvarčiai: Maxi Rodriguez (29 min.), Juan Pablo Sorin (37 min.)

Anglija - Vengrija 3:1 (0:0)

Anglija - Steven Gerrard (47 min.), John Terry (51 min.), Peter Crouch (84 min.);

Vengrija - Pal Dardai (55 min.).

42 min. Frankas Lampardas (Anglija) nerealizavo 11 m baudinio.

65 minutę pakeitęs Michaelą Oweną, Anglijos rinktinėje debiutavo Theo Walcottas. 17 metų ir 75 dienų amžiaus "Arsenal" klubo puolėjas tapo jauniausiu oficialiose varžybose Anglijai atstovavusiu žaidėju.

Tunisas - Baltarusija 3:0 (1:0)

Įv.: Hamed Namouchi (35 min., 11 m.b.), Francileudo Santos (48 min.), Issam Jemaa (90+2 min.).

Raudona kortelė: Karim Haggui (Tunisas) 88 min.

Vokietija - Japonija 2:2 (0:0)

Vokietija - Miroslav Klose (76 min.), Bastian Schweinsteiger (80 min.);

Japonija - Naohiro Takahara (56 ir 65 min.)

Čilė - Dramblio Kaulo Krantas 1:1 (0:0)

Čilė - Humberto Suazo (77 min.);

Dramblio Kaulo Krantas - Aruna Dindane (71 min., 11 m.b.).

Raudona kortelė: Didier Zokora (DKK) 73 min.

Čekija - Kosta Rikas 1:0 (0:0)

Įv.: Vratislav Lokvenc (82 min.)

Lenkija - Kolumbija 1:2 (0:1)

Lenkija - Ireneusz Jelen (90+1 min.);

Kolumbija - Elkin Murillo (20 min.), Luis Martinez (63 min.)

Lenkijos ir Kolumbijos rungtynėse buvo pelnytas kurioziškas įvartis. Kolumbijai pirmaujant 1:0, 63-ąją minutę kolumbietis vartininkas Luisas Martinezas iš savo baudos aikštelės stipriai išmušė kamuolį. Smūgis buvo toks stiprus, kad kamuolys nuskriejo iki pat lenkų vartininko Tomaszo Kuszcako, atsimušė į žemę ir... įskriejo į vartus. Lenkijos vartininkas neslėpė apmaudo, o rinktinės strategui Pawelui Janasui žiniasklaida iš karto priminė, kad jis į komandą nepaėmė „Liverpool FC“ komandos vartų sargo J.Dudeko.