Madride vykusiose rungtynėse du įvarčius įmušė brazilas Julio Baptista, o vieną pridėjo prancūzas Zinedine`as Zidane`as, kuriam tai buvo paskutinės rungtynės "Santiago Bernabeu" stadione vilkint "Real" aprangą. Vis tik veteraną nustelbti kesinosi urugvajietis Diego Forlanas, įmušęs du įvarčius ir padėjęs savo ekipai iškovoti tašką.

Po šių rungtynių "Real" turnyrinėje lentelėje užima antrą vietą ir likus vienoms rungtynėms iki čempionato pabaigos tašku lenkia "Valencia" futbolininkus, šeštadienį su "Atletico" sužaidusius 1-1.

Vos prieš metus į aukščiausiąją Ispanijos lygą iškopusiems "Cadiz" futbolininkams po šio sezono teks ją palikti - nors rungtynėse Madride su "Getafe" jie pirmavo po septintą minutę L.Loboso įmušto įvarčio, šeimininkai per dvidešimt paskutinių rungtynių minučių įmušė tris įvarčius ir triumfavo 3-1.

"Cadiz" prisijungė prie "Malaga", kurie jau anksčiau pasitraukė iš kovos dėl išlikimo "La Ligoje".

Paskutinėse turo rungtynėse La Korunijoje pergalę 2-1 šventė "Athletic Bilbao" vienuolikė, formaliai užsitikrinusi išlikimą aukščiausioje lygoje. Tuo tarpu "Deportivo" prarado viltį kitąmet žaisti UEFA Taurės turnyre.

Dėl paskutinės likusios vietos "La Ligoje" kaunasi šių metų Karaliaus taurės laimėtojai Barselonos "Espanyol" ir Vitorijos "Alaves". Barselonos futbolininkai yra geresnėje situacijoje - jie savo varžovus prieš paskutinį turą lenkia dviem taškais.

Statistika:

Madrido "Real" 3 - 3 "Villarreal"

23` [1 - 0] Julio Baptista

31` [1 - 1] Alvaro Mejia (į savus vartus)

39` [1 - 2] Diego Forlan

67` [2 - 2] Zinedine Zidane

86` [2 - 3] Diego Forlan (11 m.)

88` [3 - 3] Julio Baptista

85` iš aikštės pašalintas Sergio Ramos ("Real")

Madrido "Getafe" 3 - 1 "Cadiz"

21` [0 - 1] Lucas Lobos

70` [1 - 1] Ruben Pulido

81` [2 - 1] Valentin Pachon

90` [3 - 1] Ivan Riki

"Racing Santander" 2 - 1 Pamplonos "Osasuna"

56` [0 - 1] Savo Milosevic

80` [1 - 1] Pablo Alfaro

89` [2 - 1] Antonito

90+6` iš aikštės pašalinti Oscar Serrano ("Racing") ir Moha ("Osasuna")

Sevilijos "Betis" 2 - 1 "Mallorca"

23` [1 - 0] Juan Arango (į savus vartus)

35` [2 - 0] Robert

63` [2 - 1] Yordi

San Sebastiano "Real Sociedad" 2 - 2 Vigo "Celta"

7` [1 - 0] Xavier Prieto (11 m.)

39` [2 - 0] Morten Skoubo

45` [2 - 1] Fernando Baiano (11 m.)

56` [2 - 2] Fernando Baiano

7` iš aikštės pašalintas Jesus Perera ("Celta")

"Zaragoza" 3 - 0 Vitorijos "Alaves"

59` [1 - 0] Diego Milito

69` [2 - 0] Savio (11 m.)

75` [3 - 0] Oscar

La Korunijos "Deportivo" 1 - 2 "Athletic Bilbao"

19` [1 - 0] Arizmendi

70` [1 - 1] Javier Casas

88` [1 - 2] Pablo Orbaiz

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):