Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo trečiajame kėlinyje (54:29) Steve`as Emingeris įmušė paskutinį rungtynių įvartį - 4:1.

Dar du įvarčius nugalėtojams pelnė Jeffas Halpernas ir vieną - Benas Clymeris.

Šeimininkų gretose pasižymėjo Ruslanas Fedotenko.

Per 22 su puse minutės (22:29) D.Zubrus tris kartus metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be 34 rezultatyvių perdavimų Lietuvos rinktinės puolėjas šiame sezone dar įmušė 23-is įvarčius bei "uždirbo" 80 baudos minučių.

Surinkęs 57 taškus D.Zubrus gerokai pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą lygoje. Iki šios geriausiame - 2001-2002 metų sezone - Lietuvos rinktinės puolėjas buvo surinkęs 43 taškus (17 įvarčių ir 26 rezultatyvūs perdavimai).

"Capitals" klubas reguliariajame sezone su 70 taškų Rytų konferencijoje liko priešpaskutinis - keturioliktas - ir į atkrintamąsias varžybas nepateko, o "Lightning" (92 tšk.) komanda šioje konferencijoje užėmė aštuntą vietą ir tęs kovą dėl Stenlio taurės.

Nesėkme reguliarųjį sezoną baigė Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" klubas, antradienį namuose 1:5 (0:0, 1:2, 0:3) pralaimėjęs Rytų konferencijos nugalėtojai Otavos "Senators" (113 tšk.) ekipai.

Gynėjas iš Lietuvos per 20 su puse minutės kartą metė į varžovų vartus ir blokavo du varžovų metimus.

Iš viso šiame sezone D.Kasparaitis per 67 rungtynes atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 97 baudos minutes. Rezultatyviausiai jis rungtyniavo savo pirmajame sezone (1992-1993 metų sezone) NHL, kai surinko 21 tašką (4 įvarčiai ir 17 rezultatyvių perdavimų).

Antradienio mače garbės įvartį šeimininkams pelnė Martinas Straka.

Otavos ekipoje pasižymėjo Patrickas Eavesas, Danielis Alfredssonas, Andrejus Meszarosas, Mike`as Fisheris ir Dany Heatley.

Šis pralaimėjimas neleido "Rangers" ledo ritulininkams pirmą kartą nuo 1994 metų laimėti Atlantos Diviziono varžybas. Jau anksčiau užsitikrinęs vietą atkrintamosiose varžybose "Rangers" klubas su 100 tašku Rytų konferencijoje liko šeštas.