Sėkmingai turnyrą pradėjo dar du pirmojo aštuntuko žaidėjai: ketvirtąjį reitingą turintis kroatas Ivanas Ljubičičius 6:3, 4:6, 6:2 nugalėjo rusą Igorį Andrejevą, o aštuntas pagal skirstymą ispanas Davidas Ferreras 6:0, 4:6, 6:2 nugalėjo olimpinį čempioną Nicolasą Massu iš Čilės.

Nepasisekė 1998 metais šį turnyrą laimėjusiam ispanui Carlosui Moyai, kurį 6:3, 3:6, 6:1 nugalėjo kitas Čilės tenisininkas Fernando Gonzalezas.

Į antrąjį varžybų ratą taip pat pateko du prancūzai, slovakas ir Monako tenisininkas:

Florent Serra (Prancūzija) - Paradorn Srichaphan (Tailandas) 6:1, 7:5

13-Sebastien Grosjean (Prancūzija) - Fernando Verdasco (Ispanija) 7:6 (8:6), 6:3

Dominik Hrbaty (Slovakija) - Daniele Bracciali (Italija) 6:4, 3:6, 6:4

Jean-Rene Lisnard (Monakas) - Andy Murray (D.Britanija) 4:6, 7:6 (7:5), 7:5.