Trečią vietą užėmė praėjusių metų šio turnyro nugalėtojai iš Baltarusijos, mažajame finale 2:1 įveikę Latvijos žiniasklaidos atstovus.

Turnyro pusfinalyje Lietuvos žurnalistai 9:0 sutriuškino kolegas iš Latvijos, o Lenkijos ekipa 2:1 įveikė baltarusius.

Penkta turnyre liko Vilniaus universiteto žurnalistikos specialybės studentų komanda "Juventus", 2:1 įveikusi Lietuvoje dirbančių užsienio žurnalistų ekipą "Internazionale".

Grupės varžybose Lietuvos žurnalistai 5:4 įveikė Baltarusijos ekipą ir 9:0 sutriuškino būsimuosius kolegas iš "Juventus".

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Vilniaus savivaldybės, Lietuvos sporto žurnalistų sąjungos (LSŽS) ir Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) taurėmis.

Turnyre teisėjavo žinomi praeityje futbolininkai Ričardas Zdančius ir Nerijus Dunauskas.

Praėjusių metų šio turnyro finale Lietuvos žurnalistų rinktinė finale po baudinių serijos pralaimėjo baltarusiams.