Moterų taurės varžybų daugiakovėje (iki 1992 metų gimimo ir vyresnės) nugalėjo pajėgiausia Lietuvos gimnastė bei 2008 metų Pekino (Kinija) olimpinės rinktinės kandidatė vilnietė Jelena Zanevskaja, surinkusi 57,650 balo. Antroji vieta atiteko kitai sostinės atstovei Dianai Bludovai (52,300), trečioji - kitai vilnietei Jekaterinai Kovaliovai (51,200).

Jaunesnių mergaičių grupėje (1992 metų gimimo ir jaunesnės) dvi pirmąsias vietas užėmė kaunietės - Laura Buržinskaitė (47,850) ir Joana Čižinauskaitė (46,050). Trečia liko vilnietė dešimtmetė vilnietė Ana Koniuchovaitė (45,400).

Vyrų varžybose nugalėjo vilnietis Jevgenijus Izmodenovas (82,800), aplenkęs kaunietį Roką Guščiną (80,400) bei kitą sostinės sportininką Ivaną Ritčiką (79,100).

I kategorijos programą atliekantis berniukai gimnastai varžėsi be konkurso. Jaunesnio amžiaus sportininkų turnyre pirmas buvo vilnietis Robertas Tvorogalas (76,200), antras - dar vienas sostinės atstovas Michailas Abasovas (68,200), trečias - klaipėdietis Andrejus Solovjovas (67,800).

Lietuvos gimnastikos čempionate ant atskirų prietaisų FIG suaugusių programoje visus keturis aukso medalius iškovojo J. Zanevskaja. Ji laimėjo atraminį šuolį (13,85), lygiagretes (13,45), buomą (14,75) bei laisvuosius pratimus (13,85).

Du sidabro apdovanojimai - atraminiame šuolyje ir laisvuosiuose pratimuose - atiteko J.Kovaliovai.

D.Bludova pelnė sidabrą (buomas) ir bronza (laisvieji pratimai), du bronzos medaliai atiteko ir vilnietei Ritai Matusevičiūtei (atraminis šuolis ir buomas).

FIG jaunimo programoje du aukso (atraminis šuolis, 11,65 ; buomas 12,80) ir vieną sidabro (laisvieji pratimai, 12,50) medalius iškovojo L.Buržinskaitė. Vieną aukso (laisvieji pratimai) ir du sidabro (atraminis šuolis, lygiagretės) apdovanojimus pelnė J.Čižinauskaitė.

Vyrų čempionate ant atskirų prietaisų tris aukso medalius iškovojo R.Guščinas (arklys 13,85, lygiagretės 13,50, skersinis 13,70).

Vieną aukso (atraminis šuolis, 15,10 ) ir tris sidabro (laisvieji pratimai 12,55; arklys 13,45,; žiedai 13,10) apdovanojimus pelnė J.Izmodenovas.

Po vieną aukso medalį iškovojo vilnietis Tadas Butautas (laisvieji pratimai) ir kaunietis Matas Mačaitis (žiedai).

Daugiausiai medalių - šešis - pelnė I.Ritčikas: tris sidabro bei tiek pat bronzos.

Dar trys gimnastai iškovojo po bronzos apdovanojimą - vilnietis Tomas Serovas (atraminis šuolis), kauniečiai Patrikas Prušinskas (lygiagretės) ir Julius Burinskas (skersinis).

Geriausi Lietuvos gimnastai iškovojo teisę dalyvauti Europos suaugusiųjų ir jaunimo čempionate, kuris balandžio 27 - gegužės 7 dienomis vyks Graikijoje.