Svorio kategorijoje per 90 kg nugalėjo klaipėdietis Lukas Kubilius, finale įveikęs praėjusių metų čempioną kaunietį Artūrą Mazeliauską. Trečias šioje svorio kategorijoje buvo kitas klaipėdietis Nerijus Kaubrys.

Svorio kategorijoje iki 90 kg stipriausiu tapo kaunietis Mindaugas Pavilionis, antras - vilnietis Darius Gudauskas, trečias - kaunietis Burneikis Ramūnas.

Lietuvos čempiono auksą iškovojo ir vilnietis Andžėjus Milevskis (80 kg), sidabru tenkinosi jo klubo kolega vilnietis Vytautas Cėpla, o trečias šioje svorio kategorijoje liko kaunietis Orestas Procas.

Lengviausioje svorio kategorijoje (iki 70 kg) šalies čempiono titulą apgynė kaunietis Andrius Miseckas, antrą vietą užėmė kaunietis Linas Jonika, trečią - dar vienas Kauno sportininkas Regimantas Usavičius.

Tarp moterų sunkiausioje svorio kategorijoje (per 65 kg) čempione tapo kaunietė Aneta Gudelytė. Sidabro medalis įteiktas mažeikietei Astai Galdikaitei, bronza - šiaulietei Kristinai Navickaitei.

Svorio kategorijoje iki 65 kg pirmoji vieta atiteko kaunietei Margaritai Čiuplytei, antroji bei trečioji - kaunietėms Ingai Mikštaitei ir Neringai Kalinauskaitei.

Svorio kategorijoje iki 55 kg geriausia pripažinta vilnietė Daiva Žukauskaitė, antra buvo kaunietė Laura Petraitytė, o trečioji vieta atiteko kaunietei Indrei Ambotaitei-Mazeliauskienei.

Kata rungtyje nugalėtoju tarp vyrų tapo kaunietis Raimundas Paškauskas, tarp moterų - klaipėdietė Diana Mačiūtė.