Katalonijos klubas pirmąsias Ispanijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynes svečiuose 30 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 2:4 (1:3) pralaimėjo Saragosos "Real" komandai.

"Barcelona" futbolininkai, nepatyrę pralaimėjimo kartėlio net 24-eriose rungtynėse iš eilės, paskutinę nesėkmę buvo patyrę 2005 metų rugsėjo 18 dieną, kai rezultatu 1:2 nusileido Madrido "Atletico" klubui.

Po du įvarčius nugalėtojams ketvirtadienio mače pelnė Diego Milito (23 ir 90+4 (11 m.b.) min.) ir Ewerthonas (25 ir 27 min.).

Svečių gretose pasižymėjo Henrikas Larssonas (36 min.) bei Ronaldinho (62 min., 11 m.b.).

Atsakomosios šios poros ketvirtfinalio rungtynės vasario 1-ąją vyks Barselonoje.

Vietas ispanijos futbolo taurės turnyro pusfinalyje jau užsitikrino Madrido "Real" ir Barselonos "Espanyol" ekipos.

Ispanijos futbolo federacija nusprendė, kad išvakarėse nutrauktas atsakomasis susitikimas tarp "Valencia" ir La Korunjos "Deportivo" komandų bus pratęstas, tačiau likusias 46 minutes ekipos žais be žiūrovų.

Bendras šio mačo rezultatas kol kas lygus - 1:1: "Deportivo" namuose laimėjo 1:0, o atsakomajame susitikime 1:0 pirmauja "Valencia".