Iš viso šiame sezone lietuvis jau atliko 14 rezultatyvių perdavimų bei įmušė 11 įvarčių.

Po D.Zubraus perdavimo Brianas Willie`s įmušė pirmąjį (14:38) rungtynių įvartį.

Pats lietuvis šeštadienio susitikime per nepilnas 12 minučių kartą metė į varžovų vartus bei pirmajame ir antrajame kėliniuose gavo po dvi baudos minutes.

Kitus įvarčius nugalėtojams pelnė Mattas Pettingeris, Benas Clymeras, Brooksas Laichas ir Chrisas Clarkas.

Svečių gretose pasižymėjo Ericas Cole`as bei Rodas Brind`Amouras.

"Capitals" ledo ritulininkai Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje su 46 taškais užima penktą vietą, o šio pogrupio lyderis "Hurricanes" (68 tšk.) klubas prarado absoliutaus lygos lyderio poziciją.

Dvidešimt septintąją pergalę (antrą iš eilės) 48-osiose rungtynėse iškovojo antrą vietą Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje užimantis Niujorko "Rangers" (61 tšk.) klubas su Dariumi Kasparaičiu. "Rangers" ledo ritulininkai išvykoje baudinių serijoje 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0) įveikė Rytų konferencijos Šiaurės rytų pogrupio autsaiderę Bostono "Bruins" (44 taškai) ekipą.

Trejas rungtynes dėl kojos traumos praleidęs D.Kasparaitis šįsyk aikštelėje praleido 18 minučių per kurias blokavo varžovo metimą bei išvengė baudos minučių.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė (tarp jų ir lemiamą baudinių serijoje) Petras Sykora, vieną - Jasonas Wardas.

Šeimininkų gretose pasižymėjo Marco Sturmas ir Bradas Stuartas.