Į trečiąją poziciją iš vienuoliktosios pakilo paskutinį turnyrą laimėjęs Nerijus Bulanovas (358 tšk.), kuris į ketvirtą vietą nustūmė vos keturiuose įskaitiniuose turnyruose dalyvavusį Nerijų Paškevičių.

Moterų klasifikacijos lydere liko stabiliai visą sezoną rungtyniavusi Rima Tumaitytė. Ji surinko 310 įskaitinių taškų ir 38 taškais aplenkė antroje vietoje likusią Agnę Jarušauskaitę.

Trečiojoje pozicijoje su 214 taškų liko moterų varžybų favorite laikoma Tatjana Poltaržickaitė, kuri šį sezoną laimėjo du iš trijų įskaitinių turnyrų, kuriuose dalyvavo.

Vyrų reitingo lyderiai (skliaustuose vieta ankstesniame spalio mėnesio reitinge):