"Zaragoza" namuose pristabdė Vigo "Celta" vienuolikę, įveikusi ją taip pat minimaliu rezultatu, o pergalę prieš "Malaga" svečiuose iškovojo Madrido "Real".

Pergales sekmadienį jau taip pat iškovojo La Korunijos "Deportivo" ir "Racing Santander", o dvikovos tarp Madrido "Atletico" ir Vitorijos "Alaves" bei tarp Sevilijos "Betis" ir Barselonos "Espanyol" baigėsi lygiosiomis.

Pamplonoje vykusioje dvikovoje kartu su "Barcelona" Ispanijos čempionate pirmaujantys Pamplonos "Osasuna" futbolininkai vienintelį rungtynių įvartį įmušė penktą rungtynių minutę, kuomet pasinaudojęs gynėjų ir vartininko klaida pasižymėjo kamerūnietis Pierre Webo. Nors vėliau abi ekipos turėjo galimybių pakeisti rungtynių rezultatą, joms to padaryti nepavyko ir "Osasuna" šventė jau 11 pergalę šiame sezone.

Pergalę taip pat iškovojo kita lyderė "Barcelona", namuose atsitiesusi po praleisto įvarčio ir nugalėjusi "Sevilla" 2:1.

Sekmadienio rezultatai:

Madrido "Getafe" 1 - 2 "Racing Santander"

19` [0 - 1] Antonito

43` [1 - 1] Mariano Pernia

86` [1 - 2] David Aganzo

Pamplonos "Osasuna" 1 - 0 "Mallorca"

5` [1 - 0] Pierre Webo

Madrido "Atletico" 1 - 1 Vitorijos "Alaves"

66` [1 - 0] Fernando Torres

81` [1 - 1] Jose Sarriegie

La Korunijos "Deportivo" 1 - 0 "Cadiz"

50` [1 - 0] Diego Tristan

Sevilijos "Betis" 0 - 0 Barselonos "Espanyol"

"Zaragoza" 1 - 0 Vigo "Celta"

76` [1 - 0] Ewerthon

"Malaga" 0 - 2 Madrido "Real"

35` [0 - 1] Sergio Ramos

38` [0 - 2] Robinho

"Barcelona" 2 - 1 "Sevilla"

63` [0 - 1] Frederic Kanoute

65` [1 - 1] Samuel Eto`o

78` [2 - 1] Ronaldinho

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių balansas, taškai)