Po nulinių lygiųjų savo aikštėje penkis kartus Čempionų lygos grupių etape žaidę BATE futbolininkai jau nebuvo taip užtikrinti savo ateitimi.

Tačiau visus reikalus jie sutvarkė dar pirmajame kėlinyje, kai po Rafinhos (į savus vartus) ir Igorio Stasevičiaus įvarčių 20-ą ir 24-ą minutėmis išsiveržė į priekį 2:0.

Aikštės šeimininkams dar po 4 min. pavyko rezultatą sušvelninanti (Moshtaghas Yaghoubi 28 min.), tačiau daugiau Helsinkio futbolo stadione susirinkę žiūrovai įvarčių neišvydo.

Trečiame Čempionų lygos atrankos etape BATE futbolininkai susigrums su Azerbaidžano čempionu „Qarabag“, kuris bendru rezultatu 3:0 įveikė albanų „Kukesi“ ekipą.

Klužo CFR (Rumunija) komanda, kuriai atstovauja vartininkas Giedrius Arlauskis, išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su „Malmo“ (Švedija) ekipa, bet nepateko į kitą etapą.

36-ąją min. svečius į priekį išvedė Damjanas Djokovičius, o 55-ąją min. rezultatą išlygino Arnodas Traustasonas.

77-ąją min. iš aikštės buvo pašalintas CFR žaidėjas Juanas Culio. Lietuvis žaidė visą susitikimą.

Pirmąsias rungtynes namuose CFR pralaimėjo 0:1 (0:1).

CFR klubas pasirodymą tęs Europos lygos trečiajame atrankos etape, kuriame susitiks su Jerevano „Alaškert“ (Armėnija) ir Nikšičiaus „Sutjeska“ (Juodkalnija) poros nugalėtoja.