Prieš atsakomąją dvikovą suvalkiečiai baltos vėliavos nekėlė, o treneris V. Čeburinas optimistiškai kalbėjo apie savo auklėtinių galimybes, tačiau jau sužaidus 8 minutes svečiai priminė, kas aikštėje yra tikrieji favoritai.

Pirmojo įvarčio autoriumi tapo El Fadou Ben Nabouhane'as. „Crvena Zvezda“ saugo smūgiuotas kamuolys nuo žemės trenkėsi į virpstą ir atsidūrė Ivano Kardumo ginamų vartų tinkle.

Lietuvos čempionų mėginimai atsakyti tuo pačiu nebuvo sėkmingi. Arčiausiai tikslo pirmoje mačo dalyje buvo Robertas Vėževičius, kurio 32 min. stipriai smūgiuotas kamuolys skriejo arti svečių vartų. Už pastangas jis sulaukė savų sirgalių plojimų.

38 min. Nemanja Radonjičius padvigubino Belgrado komandos persvarą. Saugas po aikštės šeimininkų klaidos atsidūrė greitos atakos smaigalyje ir pelnė lengvą įvartį.

N. Radonjičius likus kelioms minutėms iki kėlinio pabaigos siautėjo „Sūduvos“ baudos aikštelėje, tačiau įpusėjus rungtynėms rezultatas išliko 0:2.

Antrame kėlinyje šansų įvarčiui pelnyti turėjo abi komandos, tačiau rezultatas išliko nepakitęs. Per teisėjo pridėtą rungtynių laiką sirgalius paguosti galėjo Julius Kasparavičius, tačiau jo galva nukreiptas kamuolys į vartus nepataikė.

Tiek „Sūduva“, tiek „Crvena Zvezda“ į vartų plotą pataikė po 4 kartus.

Kitame Čempionų lygos atrankos etape Serbijos čempionai susigrums su slovakų Trnavos „Spartak“, o „Sūduva“ keliasi į trečiąjį Europos lygos atrankos etapą, kur jos varžove veikiausiai bus Jūrmalos „Spartaks“. Pirmose rungtynėse Latvijos čempionai užtikrintai 6:0 nugalėjo San Marino „La Fioritą“.

Rungtynės

„Sūduva“ 0 – 2 „Crvena Zvezda“

8' [0 – 1] El Fardou Ben Nabouhane'as
38' [0 – 2] Nemanja Radonjičius

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (116)