Sutikime dėl trečiosios vietos G grupėje mūsiškiai ketvirtadienį po 46 min. trukusios kovos 1-2 (14:21, 21:19, 11:15) pralaimėjo vokiečiams Philippui Bergmannui bei Yannickui Harmsui.

Šios grupės nugalėtojais tapo ketvirtąją vietą pasaulio reitinge užimantys dukart Europos vicečempionai latviai Janis Šmedinš ir Aleksandrs Samoilovs. Jie 2-0 (21:16, 21:18) nugalėjo lenkus Grzegorzą Fijaleką ir Michalą Brylą bei iškovojo trečiąją pergalę.

Europos paplūdimio tinklinio čempionate dalyvauja po 32 stipriausias Senojo žemyno vyrų bei moterų poras. Grupių nugalėtojai iškart pateko į antrąjį atkrintamųjų varžybų ratą, o 2-3 vietas užėmusios komandos kausis pirmajame rate.

Bendrą čempionato prizų fondą sudaro 200 tūkst. eurų.