Jau 7 min. po kampinio smūgiu iš arti „Stumbro“ vartininką nuginklavo Hectoras Yuste. Po pertraukos 62 min. tas pats futbolininkas antrąkart kamuolį pasiuntė į „Stumbro“ vartus. Šįkart po skerso perdavimo iš krašto aukštai pašokęs galva nukreipė kamuolį vartininkui tarp rankų.

Po praleisto įvarčio svečius iš Lietuvos būtų gelbėjęs įvartis, tačiau „Stumbrui“ sunkiai sekėsi regzti atakas ir tvirtai rungtynes kontroliavę aikštės šeimininkai pelnytai pasiekė revanšą.

Rezultatas

„Apollon“ 2 – 0 „Stumbras“

7 min. [1:0] Hectoras Yuste

62 min. [2:0] Hectoras Yuste

„Stumbro“ sudėtis: Rodrigo Josviaki, Matheus Bissi, Almeida, Jardel Nazare, Villela, Levan Matcharashvili (74' Bah Alseny), Lukas Čerkauskas, Rimvydas Sadauskas, Agostinho Cá, Marcos (56' Dominykas Galkevičius), Nasro Bouchareb (46' Yuhao Liu).

Geltonos kortelės: 1 – 4

Pirmose rungtynėse Alytuje Kauno „Stumbras“ po paskutinę minutę pelnyto Levano Matčarašvilio įvarčio išplėšė pergalę 1:0.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)