Rygiečiai prieš pertrauką 44 min. po Antonijs Cernomordijs įvarčio išsiveržė į priekį – 1:0. Jis po kampinio galva smūgiavo į vartų plotą, o V. Černiauskui apmaudžiai kamuolys išsprūdo iš rankų.

Bendras abiejų rungtynių rezultatas tapo lygus, nes Bulgarijoje „Riga“ nusileido 0:1.

74-ąją min. iš aikštės buvo išvarytas Sofijos klubo žaidėjas Tiago Rodriguesas, o 89-ąją min. Kirilas Despodovas nerealizavo 11 m baudinio ir nepasinaudojo proga išlyginti rezultatą.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi minimaliu Latvijos klubo pranašumu, tad ekipos žaidė pratęsimą. Jis taip pat neišaiškino laimėtojo, tad futbolininkai mušė baudinių seriją.

109-ąją min. aikštę dėl antros geltonos kortelės buvo priverstas palikti „Riga“ komandos atstovas Stefanas Paničius.

Čia tvirtesnius nervus pademonstravo svečiai, kurie tiksliai smūgiavo visus penkis kartus, o „Riga“ gretose pirmo baudinio neįmušė Darko Lemajičius.

Pasibaigus baudinių serijai, kilo susistumdymas ir raudonas korteles prieš save išvydo net keturi futbolininkai - Primao Thiago, Bogdanas Vastsukas (abu – „Riga“), Edwinas Gyasi ir Božidaras Čorbadžijskis (abu – CSKA).

Anksčiau vykusiose rungtynėse Kostanajaus „Tobol“ (Kazachstanas) komanda, kuriai atstovauja Artūras Žulpa, namuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Samtredia“ (Gruzija) ekipą ir pateko į kitą etapą.

A. Žulpa žaidė visas rungtynes.

Pirmąsias rungtynes išvykoje „Tobol“ laimėjo 1:0.

Vykinto Slivkos atstovaujamas Edinburgo „Hibernian“ svečiuose mače be gynybos net 6:4 pranoko Farerų salų „NSI Runavik“ ekipą ir užtikrintai žengė į kitą etapą.

Pirmą mačą škotų klubas namuose laimėjo net 6:1. V. Slivka žaidė nuo 77 min.

„Dundalk“ (Airija) komanda, kuriai atstovauja Karolis Chvedukas, savo aikštėje 2:1 (2:1) įveikė Talino „Levadia“ (Estija) ekipą ir taip pat tęs kovą kitame etape.

K. Chvedukas žaidė nuo 83-iosios min. Pirmąjį mačą „Dundalk“ laimėjo 1:0.

Kiti įdomesni Europos lygos pirmo atrankos etapo rezultatai (paryškinta ekipa pateko į antrą etapą):

Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) 1 – 2 „Derry City“ (Airija) (pirmas mačas 2:0)

„Nomme JK Kalju“ (Estija) 1 – 0 „Stjarnan“ (Islandija) (pirmas mačas 0:3)

„Haecken“ (Švedija) 1 – 2 FK „Liepaja“ (Latvija) (pirmas mačas 3:0)

„Luftetari“ 3 – 3 „Ventspils“ (Latvija) (pirmas mačas 0:5)

„Dundalk“ (Airija) 2 - 1 FC „Levadia“ (Estija) (pirmas mačas 1:0)

„NSI Runavik“ (Farerų salos) 4 - 6 „Hibernian“ (Škotija) (pirmas mačas 1:6)

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.