Svorio kategorijoje iki 81 kg Gabrielė Diekontaitė pusfinalio kovoje vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo Indijos atstovę Umesh Gaidahani Sakashi. Finale Lietuvos boksininkė po atkaklios kovos 0:5 pralaimėjo čempione tapusiai kazachei Guzai Sadykovai. Finale pralaimėjusiai G. Diekontaitei įteiktas sidabro medalis.

Jau pirmame susitikime labai stipri varžovė teko Augustinai Markelionytei. Svorio kategorijoje iki 75 kg lietuvė susitiko su Europos čempionato prizininke prancūze Tallya Brillaux ir pralaimėjo taškais 0:5. Galutinėje rikiuotėje A. Merkelionytė užėmė penktą vietą.

„Golden Glove of Vojvodina“ turnyre taip pat vyko ir vaikinų jaunimo kovos. Jose dalyvavo 77 boksininkai iš 22 šalių.

Lietuvis Andrejus Lavrenovas svorio kategorijos iki 60 kg pirmoje kovoje taškais 0:5 pralaimėjo Azijos čempionui Atichajui Phoemsapui iš Tailando.

Komandų įskaitoje turnyro nugalėtojais tapo Indijos boksininkai, jų sąskaitoje - 17 medalių (7 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos). Antrą vietą užėmė Kazachstano rinktinė: 5 aukso, po 1 sidabro ir bronzos apdovanojimus, trečią - rusai: 3 aukso, 2 sidabro ir 6 bronzos.

Lietuvos komanda su vienu sidabro medaliu užėmė 11-ą vietą. Iš viso medalius iškovojo 19-os valstybių atstovai.