16-metė lietuvė finale penktadienį distanciją įveikė per 2 min. 27,09 sek.

Aukso medalis atiteko rusei Anastasijai Makarovai (2 min. 26,29 sek.), sidabro – kitai rusei Alionai Čechovskich (2.26,87).

Finale varžėsi aštuonios plaukikės.

Vaikinų 200 m plaukimo nugara rungties pusfinalyje Lietuvos atstovas Arijus Pavlidis užėmė 11-ąją vietą. Jis finišavo per 2 min. 2,39 sek. ir antrajame pusfinalyje buvo penktas. Iki finalinio aštuntuko jam pritrūko 1,19 sek.

Pusfinalio etape K. Teterevkova buvo antra. Tuomet plaukikė nuotolį įveikė per 2 min. 26,97 sek. ir nusileido tik rusei A. Čechovskich (2.26,79).

Šis rezultatas yra naujas Lietuvos 17-mečių rekordas ir antras visų laikų geriausias rezultatas Lietuvos istorijoje.

Lietuvos rekordas priklauso Rūtai Meilutytei, kuri distanciją yra įveikusi per 2 min. 25,26 sek.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.