Jonaviečiai šios pergalės laukė net du mėnesius. Pastarąjį kartą jie A lygoje pergale džiaugėsi balandžio 17 dieną, kai 4:0 sutriuškino „Palangą“. Vėliau per 8 rungtynių seriją jie pelnė vos 2 taškus.

Rungtynių pradžioje iniciatyvą turėjo „Jonavos“ futbolininkai, tačiau pirmieji pasižymėjo svečiai iš Klaipėdos. 15 minutę po Michailo Kaliadkos perdavimo Marius Papšys galva nukreipė kamuolį į vartus.

Praleistas įvartis neišmušė jonaviečių iš ritmo, jie ir toliau atakavo dažniau bei pavojingiau. Tiesa, šeimininkų atakos atsimušdavo į masyvią „Atlanto“ gynybos sieną, bet prieš pat pertrauką „Jonavai“ pavyko išlyginti rezultatą.

Paskutinę pirmo kėlinio minutę po Vyauto Lukšos perdavimo Tadas Eliošius klastingu smūgiu galva įsuko kauolį į vartus – 1:1.

Antrame kėlinyje kurį laiką aikštėje vyravo apylygs žaidimas. Vis tik „Jonavos“ futbolininkai aktyviais veiksmais demonstravo, kad lygiosios jų netenkina.

Jonaviečiai laikui bėgant vis dažniau ir įnirtingiau atakavo klaipėdiečių vartus. O kamuolį perėmę „Atlanto“ žaidėjai niekur neskubėdavo ir stengėsi numušti žaidimo tempą.

Savo tikslą „Jonava“ pasiekė 73 minutę po rezultatyvios atakos. Tadas Eliošius baudos aikštelėje nepagailėjo perdavimo Laurynui Stonkui ir pastarasis vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus – 2:1.

„Atlanto“ gretose aktyvumu išsiskyręs M. Papšys vėliau atsakė pavojingu tolimu smūgiu, o grėsmingą Aleksandro Levšino ataką nutraukė vartininkas Nemanja Bjelanas.

„Jonava“ išsaugojo pergalingą rezultatą ir atgaivino viltis, kad pavyks pakilti iš A lygos turnyro lentelės dugno.

„Atlantas“, po 16 rungtynių turintis 21 tašką, turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą, o „Jonava“ su 14 taškų po 17 mačų lieka paskutinė – aštunta.

Rungtynių statistika

„Jonava“ – Klaipėdos „Atlantas“ 2:1 (1:1)

Įvarčiai: Tadas Eliošius (45+1), L. Stonkus (73); M. Papšys (15).
Geltonos kortelės: A. Osipovas (83).

„Jonava“: N. Bjelanas, M. Činikas, A. Osipovas, M. Dapkus, V. Lukša, T. Salamanavičius (90 min. G. Gomesas), K. Šilkaitis, E. Veliulis (90+2 min. Y. Jeonas), J. Zasavickis, Tadas Eliošius, L. Stonkus.

„Atlantas“: L. Paukštė, D. Beskorovainas, L. Da Silva, M. Fridrikas, M. Kaliadka, A. Levšinas, D. Šiuša, A. Bartkus, R. Filipavičius, M. Papšys, D. Lukošius.

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):