„Die Manschaft“ pirmajame kėlinyje šovė į priekį po Timo Wernerio įvarčio 8 minutę ir Omaro Othmano įvarčio į savus vartus 43 minutę. Po penkių kontrolinių rungtynių be pergalių vokiečiams tai buvo kaip tyro oro gurkšnis. Tačiau ir šioje dvikovoje išlindo gynybos spragos, kurios leido 67 vietą planetos reitinge turinčiai Saudo Arabijai sukelti daug problemų.

Pirmąsias FIFA 2018 turnyro rungtynes su šeimininke Rusija žaisiantys Saudos Arabijos futbolininkai sugebėjo sušvelninti rezultatą po to, kai Manuelį Neuerį pakeitęs vartininkas Marc-Andre ter Stegenas atrėmė Mohammedo Al-Sahlawi 11 m baudinį. Atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Taiseeras Al-Jassimas (84 min.)

Daugiau nėra jokių silpnų rinktinių, – ARD kalbėjo Marco Reusas. – Tam tikrose srityse mums reikia pasitempti. Esame turnyrų komanda ir dar turime savaitę laiko. Vokietijai nereikėtų nerimauti“.

Tuo metu vyriausiąjį trenerį J. Lową labiau nei dėmesio stoka erzino fanai. 57 min. į aikštę po keitimo žengęs Ilkay Gundoganas būdavo sirgalių nušvilpiamas kiekvieną kartą, kai paliesdavo kamuolį.

Sutrikęs strategas mėgino žiūrovus nuraminti, tačiau viskas veltui. Pasirodo, vokiečius suerzino I. Gundogano ir Mesuto Ozilo susitikimas su prieštaringai vertinamu turkų prezidentu Recepu Tayyipu Erdoganu. M. Ozilas rungtynėse nepasirodė dėl kelio skausmų.

Pasaulio futbolo čempionatas vyks birželio 14 – liepos 15 dienomis Rusijoje. Futbolo mūšius rengia 11 miestų ir 12 stadionų.

Saudo Arabija A grupėje žais su Rusija, Egiptu ir Urugvajumi, o Vokietijos F grupėje laukia Meksika, Švedija ir Korėja.

Penktadienio kontrolinės rungtynės

Vokietija 2 – 1 Saudo Arabija

8' [1 – 0] Timo Werneris
43' [2 – 0] Omaras Hawsawi
84' [2 – 0] Mohammedas Al-Sahlawi (nerealizuotas 11 m baudinys)
84' [2 – 1] Taisiras Al-Jassimas

Lenkija 2 – 2 Čilė

30' [1 – 0] Robertas Lewandowskis
34' [2 – 0] Piotras Zielinskis
38' [2 – 1] Diego Valdesas
56' [2 – 2] Miiko Albornozas

Šveicarija 2 – 0 Japonija

42' [1 – 0] Ricardo Rodriguezas (11 m baud.)
82' [2 – 0] Harisas Seferovičius

Kroatija 2 – 1 Senegalas

48' [0 – 1] Ismaila Sarras
63' [1 – 1] Ivanas Perišičius
78' [2 – 1] Andrejus Krmaričius

Lietuva 0 – 1 Iranas

88' [0 – 1] Karimas Ansarifardas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)