Lietuvos čempionai iki pertraukos įmušė tris įvarčius. 27-ąją min. savo pirmąjį įvartį Lietuvoje baudos smūgiu iš 20 m atstumo pelnė brazilas Bruno Dybalas, 33-iąją min. po tolimo Algio Jankausko perdavimo pasižymėjo Alassane N'Diaye, o 34-ąją min. geru Šiaulių akademijos auklėtinio Sergejaus Amiriziano perdavimu pasinaudojo Rigino Cicilia.

Po pertraukos net tris įvarčius pridėjo Karolis Laukžemis, kartą pasižymėjo Darius Isoda.

Šios rungtynės tapo puikia proga jauniems žaidėjams išbandyti save pagrindinėje „Sūduvos“ komandoje. Marijampoliečių vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas antrajame kėlinyje po keitimų į aikštę įleido Liną Ovčinikovą (18 m.), Žygimantą Pečkį (17 m.), Džiugą Omilevičių (16 m.) ir vartininką Vilių Stebrį (18 m.).

Po rungtynių Šiauliuose „Sūduvos“ futbolininkai išsiskirstys trumpų atostogų. Kitas rungtynes A lygos lyderiai žais birželio 16 dieną išvykoje su „Palanga“.

Kitos antrojo LFF taurės etapo rungtynės bus žaidžiamos gegužės 25–28 dienų laikotarpiu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)