Jau prieš kurį laiką čempionų titulą užsitikrinę katalonai namuose 1-0 įveikė San Sebastiano „Real Sociedad“ vienintelio Philippe'o Coutinho įvarčio 57-ąją minutę dėka.

Po dešimties minučių brazilą aikštėje pakeitė Lionelis Messi, kuris 82-ąją minutę perėmė kapitono raištį iš „Camp Nou“ stadione karjerą baigusio A. Iniesta.

Andres Iniesta

Rungtynių pabaigoje pakeistą 34-erių veteraną sirgaliai atsistoję išlydėjo aplodismentais, o pats saugas apsikabino su jam taip pat plojusiais žaidėjais aikštėje.

Prieš rungtynes sirgaliai tribūnose ne tik nudažė visą stadioną tradicinėmis Katalonijos klubo spalvomis, bet ir išdėstė žodžius „Iniesta amžinai“.

1996 metais į „Barcelonos“ jaunimo akademiją atvykęs A. Iniesta pagrindinėje komandoje praleido 16 metų, per kuriuos sužaidė 646 rungtynes, 9 kartus laimėjo Ispanijos lygą ir 4 kartus triumfavo Čempionų lygoje.

Visi rezultatai:

„Valencia“ 2 – 1 „Deportivo La Coruna“
„Athletic Bilbao“ 0 – 1 „Espanyol“
„Atletico Madrid“ 2 – 2 „Eibar“
„Barcelona“ 1 – 0 „Real Sociedad“

Galutinė turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)