Sekmadienį vyko varžybos 200 metrų distancijoje.

Daugiausia tituluotų varžovų susirinko vienviečių baidarių varžybų finale. Lietuvos taurę antrus metus iš eilės iškovojo Arturas Seja. Jis sprinto distanciją įveikė per 36,76 sek.

Antroje vietoje likusį 2016 m. Europos čempionato prizininką Igną Navakauską nugalėtojas aplenkė 0,46 sek. Trečią vietą užėmė Mindaugas Maldonis (37,4 sek.). Ketvirtoje likęs Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių prizininkas Aurimas Lankas nugalėtojui pralaimėjo 1 sek.

Vienviečių kanojų varžybose užtikrintą pergalę iškovojo Vadimas Korobovas. Pasaulio jaunimo čempionas 200 m nuotolį įveikė per 40,8 sek. ir artimiausius persekiotojus aplenkė 2,16 sek.

Šiame nuotolyje nedalyvavo 2017 m. Europos čempionas Henrikas Žustautas, kuris šį sezoną visą dėmesį sutelkė olimpine tapusiai 1000 m distancijai. Šeštadienį vykusiose 1000 m vienviečių varžybose H. Žustautas antrus metus iš eilės turėjo pripažinti V. Korobovo pranašumą.

Dviviečių kanojų varžybose nugalėtojais tapo Jevgenijus Kuračionokas ir Osvaldas Murza. 200 m nuotolį jie įveikė per 42,9 sek. J. Kuračionokas ir O. Murza nepralenkiami buvo ir 1000 m distancijoje.

Vos viena tūkstantoji dalis sekundės nugalėtoją lėmė dviviečių baidarių 200 m varžybose. Lietuvos taurę iškovojo Viktoras ir Jaroslavas Čaplinskiai (37,26 sek.), kurie vos akimirka aplenkė antroje vietoje likusius Mantą Grikšą ir Luką Adomavičių.

Moterų vienviečių baidarių varžybose čempione tapo Arina Kavaliauskaitė, kuri aplenkė antroje vietoje likusią savo porininkę dvivietėje baidarėje Gabiją Šeškutę. Persėdę į dvivietę A. Kavaliauskaitė ir G. Šeškutė užtikrintai laimėjo dviviečių baidarių 200 m varžybas.

Kanojų vienviečių varžybose triumfavo Gabrielė Čerepokaitė. Tai antra jos pergalė šių metų Lietuvos taurės varžybose. G. Čerepokaitė buvo nepralenkiama ir 500 m distancijoje.

Po taurės varžybų paaiškės Lietuvos rinktinės sudėtis, kuri dalyvaus pasaulio taurės varžybose. Planuojama, kad gegužės 18-20 dienomis Segete (Vengrija) vyksiančiame pirmajame pasaulio taurės varžybų etape dalyvaus 12 Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojų.