Čekijai pergalę atnešė trys pelnyti įvarčiai pirmame kėlinyje.

A grupėje čekai su 9 taškais užima trečią vietą, Baltarusija pretenduoja likti paskutinė – 0 taškų per 5 rungtynes.

A grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

8.Baltarusija500054:250

B grupės antrame mače lijo įvarčiais. JAV net 13:1 (4:1, 4:0, 5:0) sutriuškino Pietų Korėjos rinktinę.

Po du įvarčius amerikiečiams pelnė Derekas Ryanas, Camas Atkinsonas, Patrickas Kane'as ir Charlie'is McAvoy'us, po vieną – Andersas Lee, Nealas Pionkas, Blake'as Colemanas bei Tage'as Thompsonas.

Pralaimėjusių gretose pasižymėjo Jin Hui Ahnas.

13 taškų turintys amerikiečiai pirmauja B grupėje, be taškų likusi Pietų Korėja – paskutinė, aštunta.

B grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):