„Senoji Senjora“ namuose 3:1 laimėjo principinį mūšį prieš „AC Milan“ futbolininkus.

Jau 8-ąją minutę įvartį įmušė Paulo Dybala, bet 28-ąją minutę į savo buvusios ekipos vartus kamuolį pasiuntė Leonardo Bonucci ir rezultatas tapo lygus.

Mačo eigą „Juventus“ futbolininkai perlaužė paskutiniosiomis minutėmis. 79-ąją minutę į priekį šeimininkus išvedė Juanas Cuadrado.

87-ąją minutę viskas galutinai tapo aišku po Sami Khediros tikslaus smūgio.

„Juventus“ pasinaudojo artimiausių persekiotojų „Napoli“ dovana. Neapoliečiai 1:1 nesugebėjo įveikti „Sassuolo“, todėl skirtumas tarp klubų išaugo iki 4 taškų.

Vieniems čempionato lyderių nedaug trūko ir iki pralaimėjimo. Nuo tokio scenarijaus išgelbėjo tik 80-ąją minutę kamuolį į savus vartus pasiuntęs Rogerio.

Turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įv. santykis, taškai)