25-erių argentinietis „hat-trick'ą“ savo sąskaitoje turėjo jau pirmame kėlinyje (30', 31', 44'), o po pertraukos 52 min. pelnė ir ketvirtą įvartį.

Pirmasis svečių sąskaitą atidarė Ivanas Perisičius, kuris pasižymėjo 26 min.

„Inter“ su 55 taškais pakilo į 4-ą vietą ir aplenkė Romos „Lazio“ (53 t.).

„Sampdoria“ lieka su 44 taškais ir užima 7-ą vietą.

Identiškai mačas baigėsi Veronoje, kur vietos „Hellas“ 0:5 pralaimėjo „Atalanta“ futbolininkams. Jų gretose prie pergalės „hat-tricku“ prisidėjo slovėnas Josipas Iličičius (45', 48', 69').

Šeštadienį 2 taškus prarado Turino „Juventus“ ekipa, kuri be įvarčių išsiskyrė su SPAL 2013 komanda. „Juventus“ sąskaitoje – 75 taškai, SSC „Napoli“ sekmadienį 1:0 palaužė „Genoa“ ekipą ir sumažino atsilikimą nuo Turino klubo iki 2 taškų.

Pergalę „Napoli“ komandai lėmė 72 min. pelnytas Raulio Albiolos įvartis.

Rezultatas

„Sampdoria“ 0 – 5 Milano „Inter“

26 min. [0:1] Ivanas Perisičius
30 min. [0:2] Mauro Icardi
31 min. [0:3] Mauro Icardi
44 min. [0:4] Mauro Icardi
52 min. [0:5] Mauro Icardi