Pirmame kėlinyje svečius iš Londono į priekį 32 min. išvedė Willianas.

Prieš pertrauką „Man United“ sirgalius pradžiugino belgas Romelu Lukaku, iš arti tiksliai kamuolį nukreipęs į vartus.

Po pertraukos pergalę „Raudoniesiems velniams“ išplėšė Jose Mourinho į aikštę 64 min. po keitimo išleistas Jesse Lingardas, kuris 75 min. tiksliai galva kamuolį pasiuntė į „Chelsea“ vartus.

Jam rezultatyvų perdavimą atliko naudingai žaidęs R. Lukaku.

Tuo tarpu „Chelsea“ stratego Antonio Conte keitimai nepadėjo svečiuose bent jau išplėšti tašką.

„Man United“ (59 taškai) susigrąžino antrąją vietą, „Chelsea“ krenta į 5-tą vietą (53 t.).

Primename, ankstesniame sekmadienio mače „Tottenham Hotspur“ svečiuose tik mačo pabaigoje 1:0 (0:0) palaužė „Crystal Palace“ futbolininkus.

Pergalę lėmė 88 min. Harry Kane'o įvartis: puolėjas jį galva pelnė po kampinio.

Šio turo paskutinė akistata tarp Londono „Arsenal“ ir „Manchester City“ bus sužaista kovo 1 d.

Sekmadienio „Premier“ lygos rezultatai

„Tottenham Hotspur“ – „Crystal Palace“

88 min. [0:1] Harry Kane'as

„Manchester United“ 2 – 1 „Chelsea“

32 min. [0:1] Willianas

39 min. [1:1] Romelu Lukaku

75 min. [2:1] Jesse Lingard

„Premier“ lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):