Bet antrą vietą užimantys „Atletico“ futbolininkai pelnė 5 įvarčius, iš jų triskart tiksliai smūgiavo „Atletico“ atakų lyderis Antoine Griezmannas, ir tik mačo pabaigoje šeimininkams pavyko šiek tiek sušvelninti rezultatą.

„Atletico“ iki 7-ių taškų padidino atotrūkį nuo 3-ioje vietoje esančio Madrido „Real“ klubo.

Šeštadienį čempionato lyderė „Barcelona“ net 6:1 sutriuškino „Girona“ ekipą, Madrido „Real“ 4:0 nepaliko vilčių „Alaves“ ekipai.

Sekmadienio „La Liga“ rezultatai:

„Villarreal“ 1 – 0 „Getafe“

3 min. [1:0] Enes Unal

Bilbao „Athletic“ 2 -1 „Malaga“

13 min. [0:1] Youssef En-Nesyri
17 min. [1:1] Markel Susaeta
44 min. [2:1] Mikel San Jose
61 min. - Youssef En-Nesyri, nerealizavo 11 m baudinio

„Valencia“ 2 – 1 San Sebastiano „Real Sociedad“

34 min. [1:0] Santi Mina
54 min. [1:1] Mikel Oyarzabal
68 min. [2:1] Santi Mina

„Sevilla“ 2 – 5 Madrido „Atletico“

29 min. [0:1] Diego Costa
42 min. [0:2] Antoine Griezmann
51 min. [0:3] Antoine Griezmann
65 min. [0:4] Koke
81 min. [0:5] Antoine Griezmann
85 min. [1:5] Pablo Sarabia
89 min. [2:5] Nolito

„La Liga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):