Tiesa, pirmojo įvarčio „Real“ gerbėjams Santiago Bernabeu stadione reikėjo laukti beveik visą pirmą kėlinį.

44 min. šeimininkų sąskaitą atidarė Cristiano Ronaldo.

Iškar po pertraukos 46 min. rezultatą padvigubino Garethas Bale'as (2:0). 61 min. varžovų triuškinimą pradėjo C. Ronaldo, o pergalę ketvirtuoju įvarčiu 89 min. įtvirtino Karimas Benzema.

Po pergalės „Real“ sąskaitoje – 51 taškas. Antroje vietoje esantis „Atletico“ klubas turi 55 taškus.

„Alaves“ su 28 taškais užima 16-tą vietą.

Paskutinėse vakaro rungtynėse „Barcelona“ namuose net 6:1 (4:1] sutriuškino „Girona“ futbolininkus.

Svečiams mačo pradžia nieko blogo nežadėjo. 3 min. Cristian Portu pritildė šeimininkų tribūnas pasiųsdamas kamuolį nuo virpsto į „Barcos“ vartus.

Tačiau dar pirmojo kėlinio eiga parodė, kad tai tebuvo atsitiktinumas. Lionelio Messi ir Luiso Suarezo dubliai dar pirmame kėlinyje sukrovė šeimininkams solidžią persvarą – 4:1.

Po pertraukos Philippe'o Coutinho ir L. Suarezo įvarčiai užbaigė varžovų triuškinimą (6:1).

Po pergalės pirmaujančios „Barcelonos“ sąskaitoje – 65 taškai. „Girona“ lieka su 39 taškais ir 9-ta pozicija.

„La Liga“ 25 turo rezultatai

„Real“ 4 – 0 „Alaves“

44 min. [1:0] Cristiano Ronaldo
46 min. [2:0] Gareth Bale
61 min. [3:0] Cristiano Ronaldo
89 min. [4:0] Karimas Benzema

„Celta Vigo“ 2 – 0 „Eibar“

56 min. [1:0] Iago Aspas
79 min. [2:0] Maximiliano Gomez

„Leganes“ 0 – 0 „Las Palmas“

La Korunjos „Deportivo“ 0 – 0 „Espanyol“

„Barcelona“ 6 – 1 „Girona“

3 min. [0:1] Cristian Portu
5 min. [1:1] Luisas Suarezas
30 min. [2:1] Lionelis Messi
36 min. [3:1] Lionelis Messi
44 min. [4:1] Luisas Suarezas
66 min. [5:1] Philippe Coutinho
76 min. [6:1] Luisas Suarezas

„La Liga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, prakaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):